Aprílové počasie: Oblečenie pre celú rodinu

Aké dnes bude počasie? Na to sa už nemusíte pýtať. Pretože pre vás, vaše deti aj vášho psa máme v Tchibo všetko, čo je potrebné na dobrodružstvo v prírode aj za nepriaznivého počasia. Okrem funkčných outfitov a hračiek pre psov ponúkame aj praktické vybavenie na bicykel. Pre perfektné výlety.

Kolekciu „Aprílové počasie: Oblečenie pre celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 11. apríla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 12. apríla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 5.04.2022.

Keď prší

Parka do dažďa z recyklovaného polyesteru je vetruvzdorná a nepremokavá vďaka dvojvrstvovému laminovaniu so zatavenými švami. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 5 000 mm. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Na batožinu

Nosič batožiny na bicykel – jednoduchá montáž na prednú nápravu. S nastaviteľnými vzperami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Na veľký nákup

Robustná odolná skladacia prepravka na bicykel z recyklovaného materiálu. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Vidieť aj za seba

Spätné zrkadlo na bicykel namontujete bez náradia pomocou nastaviteľného silikónového pásika. Odporúčaná cena: 7,99 €.

BEZPEČNOSŤ NA CESTÁCH

Či sa už vydáte von sami alebo so svojimi deťmi, obzvlášť pri jazde na bicykli je bezpečnosť nesmierne dôležitá. Malá rada: Nechajte si bicykel na jar skontrolovať odborníkom. Veľká rada: Z času na čas si sami skontrolujte reťaz, brzdy a svetlá.

Detská radosť

Súprava ozdobných doplnkov k bicyklu: sada so zvončekom, strapcami a veterníkom. Pripevnenie nevyžaduje náradie. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Bezpečnosť aj pre bicykle

Robustný a flexibilný zámok na detský bicykel má pestrý, 3-miestny kód zo symbolov, takže si ho dieťa ľahko zapamätá. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Pre deti do dažďa 

Detská bunda do dažďa z recyklovaného polyesteru je vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná vďaka vysoko účinnej povrchovej vrstve a zataveným švom. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 5 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Nohavice do nepohody

Nohavice do dažďa z recyklovaného polyesteru – vetruvzdorné, nepremokavé a priedušné. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 5 000 mm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Gumáky na skákanie v kalužiach

Gumové čižmy z recyklovaného materiálu majú pútko pre ľahké obúvanie a protišmykovú podrážku s profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Obojstranná čiapka            

Obojstranná čiapka s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Pre psíka do vody

Hračka pre psov do vody „Veľryba“ z recyklovaného polyesteru pláva na vode. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Šetrný k zubom

Lietajúci tanier pre psy z materiálu šetrného k psím zubom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

PSIE HRAČKY NA CELÝ ŽIVOT

Ak sa stanú novými kamarátmi vášho psa, budú nimi na celý život: sú mimoriadne robustné, odolné, obsahujú bezpečné výplne a recyklované prírodné materiály, sú šetrné k zubom a neobsahujú žiadne malé časti, ktoré by sa dali prehltnúť.

Ľahké čistenie

Čistič labiek a kefa 2 v 1. Mäkké silikónové štetiny na jemnú starostlivosť o labky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Letné ochladenie

Podložka na vodu pre psy. Perfektné ochladenie a zábava pre všetkých psov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 24,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria