TchiboŽivotný štýl

Bielizeň a domáca móda: Pohodlné kúsky pre celú rodinu

Snívame o mori – s  trvalo udržateľnou dennou a nočnou bielizňou z Tchibo zo vzdušných materiálov, v sviežich farbách a s námorníckymi prúžkami. Celá rodina tak môže v pyžamách, pohodlnom oblečení a bielizni začať letnú sezónu tým najpríjemnejším spôsobom.

Kolekciu „Bielizeň a domáca móda – pohodlné kúsky pre celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 12. júla 2021 alebo
v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 13. júla 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 6.7.2021.

Raňajky v pyžame

Nočná košeľa s certifikáciou GOTS zo zmesi biobavlny a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 14, 99 €.

Na doma aj do postele

Krátke chlapčenské pyžamo z biobavlny, s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Aj páni pohodlne

Pánske pyžamo z biobavlny, s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Prúžky pre všetkých

Froté župan s certifikáciou GOTS zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Absolútne pohodlné

Sedem nohavičiek zo zmesi bavlny, biobavlny a elastanu. V ponuke aj balenie po 3 kusy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Chlapci ich milujú

Sedem boxeriek zo zmesi bavlny, biobavlny a elastanu. V ponuke aj balenie po 3 kusy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Základ šatníka

Košieľka z rebrovaného materiálu zo zmesi biobavlny a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Obzvlášť priedušné

Nohavičky z rebrovaného materiálu zo zmesi biobavlny a elastanu. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Večerná elegancia

Nočná košeľa na ramienka s čipkou zo zmesi viskózy (LENZING™ ECOVERO™) a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Z ľahkej biobavlny

Brazílske nohavičky zo zmesi biobavlny a elastanu, 2 ks v balení.  V ponuke aj ďalšie strihy. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Pasujú ku všetkému

Dve tričká s výstrihom do V zo 100 % biobavlny. V balení kombinácie modrá a tmavomodrá alebo biela a sivá. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Z bavlny, ktorá šetrí vodu

Tkané pyžamové šortky s certifikáciou GOTS, zo 100 % biobavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Ten príjemný pocit!

Body bez kostíc a vystuženia košíčkov so zapínaním v rozkroku zo zmesi biobavlny a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Prebudenie pri mori

Dvojdielne pyžamo s čipkou  . zo zmesi viskózy (LENZING™ ECOVERO™) a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria