TchiboŽivotný štýl

Bielizeň, ktorá sadne: Elegantné a pohodlné kúsky na doma i na von

Čo je na neskorom lete najkrajšie? Ľahké materiály v kombinácii s jesennou sivobéžovou, krémovou a ružovou farbou – bez kolekcie spodnej bielizne Tchibo sa počas prechodného obdobia jednoducho nezaobídete.

Kolekciu „Bielizeň, ktorá sadne: Elegantné a pohodlné kúsky na doma i na von“ nájdete v predajniach Tchibo od 16. augusta 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 17. augusta 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 10.8.2021.

Ako druhá koža

Košieľky zo zmesi biobavlny a elastanu, v balení biela a sivobéžová. Odporúčaná cena: 11, 99 €.

Sadnú ako uliate

Nohavičky zo zmesi polyamidu a elastanu, 3 ks v balení. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Absolútne pohodlná

Mäkká podprsenka bez bočných švov a s úpravou aloe vera. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Čistá zmyselnosť

Body s vyberateľnými košíčkami, bez kostíc, zo zmesi polyamidu a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Jemná čipka

Push-up podprsenka s čipkou a zónami zo silnej sieťoviny. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 14,99 €.

Zahalená do nehy

Čipkové nohavičky zo zmesi polyamidu, polyesteru a elastanu. Odporúčaná cena: 10,99 €.

V štýle Marlene

Pohodlné nohavice zo zmesi modalu (TENCEL™) a polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pre všetky zmysly

Nočná košeľa zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa), modalu (TENCEL™) a elastanu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Sladké sny!

Hladká a chladivá obliečka na vankúš z hodvábu a biobavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Spánok ako v bavlnke

Posteľná bielizeň renforcé zo 100 % biobavlny a certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Dokonalý komfort

Krátke pyžamo zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa), viskózy (od Lenzing) a elastanu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

V kimono štýle

Župan v štýle kimono zo 100 % viskózy (od Lenzing). Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria