TchiboŽivotný štýl

Bielizeň pre celú rodinu: Prúžky, bodky a hlavne modrá

Dnes je pyžamový deň! To znamená, že celý deň bude v znamení útulnosti a pohodlia. Naša kolekcia ponúka pre celú rodinu hebkú bielizeň s udržateľnými materiálmi, ako je biobavlna – od pyžám cez spodnú bielizeň až po pohodlné domáce oblečenie. Nádherne uvoľnený víkend môže začať!

Kolekciu „Bielizeň pre celú rodinu: Prúžky, bodky a hlavne modrá“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. februára 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. februára 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.2.2021.

Pyžamo ako domáce šaty

Krátke pyžamo s certifikáciou GOTS zo 100 % biobavlny sa dá nosiť aj ako domáce šaty. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Všade samé bodky

Župan s certifikáciou GOTS zo zmesi biobavlny a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Relax v udržateľnom štýle
Dámske pyžamo zo zmesi biobavlny, modalu (TENCEL™) a elastanu (LYCRA®) Odporúčaná cena: 22,99 €.

V pyžame je nám skvele!

Pánske pyžamo s certifikáciou GOTS má vrch z mäkkého materiálu single jersey, nohavice zo 100 % biobavlny. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Pohodlie nadovšetko

Mäkká podprsenka so zónami zo silnej sieťoviny. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Športové a elegantné

Čipkové nohavičky zo zmesi polyamidu a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 9,99 €.

Unisex

Detský župan s certifikáciou GOTS zo 100 % biobavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Množstvo oblečenia Tchibo pre deti je unisex. Vďaka tomu, keď vaše dieťa vyrastie z oblečenia, môže ho ešte nosiť mladší súrodenec alebo niektoré z detí vašich kamarátov – či už chlapec alebo dievča.

Také hrejivé!

Dva páry mäkkučkých ponožiek s trblietavou priadzou a protišmykovými nálepkami v spodnej časti. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Na noc alebo na deň

Detské pyžamo s certifikáciou GOTS z biobavlny. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Rýchle prezliekanie

Detský overal s certifikáciou GOTS zo 100 % biobavlny. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Chlad nemá šancu

Päť chlapčenských tielok zo 100 % biobavlny s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Príjemné k pokožke

Sedem chlapčenských boxeriek s certifikáciou GOTS zo zmesi biobavlny a elastanu. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Všetko ladí

Päť párov chlapčenských ponožiek zo zmesi biobavlny, polyamidu a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria