Bodky pre celú rodinu: Domáce oblečenie pre malých i veľkých

Nová kolekcia bielizne od Tchibo vnesie do vašich šatníkov príjemný komfort. Či už to bude základné oblečenie na každý deň, hebké pyžamo alebo čipková spodná bielizeň – určite sa zaradí medzi obľúbené kúsky vo vašom šatníku.

Kolekciu „Bodky pre celú rodinu: Domáce oblečenie pre malých i veľkých“ nájdete v predajniach Tchibo od 24. januára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 25. januára 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 18.01.2022.

Pre chvíle s rodinou

Pyžamo s legínami s recyklovanými zvyškami látok. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Aká matka, taká Katka

Dievčenské pyžamo s biobavlnou. S certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Ako dvojčatá

Pánske pyžamo z biobavlny (Cotton made in Africa). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Aký otec, taký syn

Detské pyžamo z biobavlny. S certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 14,99 €.

V overale pohodlne

Džersejové jednodielne pyžamo z biobavlny, s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pripravená do postele

Nočná košeľa zo zmesi biobavlny a elastanu, s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Nadčasová klasika

Úpletová mikina s kapucňou zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyesteru a vlny merino. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Na doma aj von

Domáce úpletové nohavice zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyesteru a vlny merino. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ráno chlad nehrozí

Župan zo zmesi biobavlny a elastanu, s certifikáciou GOTS. S opaskom na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Vhodné aj pod košeľu

Tričká s okrúhlym výstrihom z biobavlny, 2 ks v balení. Vo farbe bielej alebo čiernej. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pohodlná a poddajná

Podprsenka s mäkkými košíčkami s prírodným vláknom zo zmesi modalu (TENCEL™) a elastanu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Príjemné a sexi

Brazílske nohavičky s prírodným vláknom, zo zmesi modalu (TENCEL™) a elastanu, 2 ks v balení. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Vyberte si farbu

Chlapčenské nátelníky z biobavlny s certifikáciou GOTS, 3 ks v balení. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

K natelníku aj boxerky

Chlapčenské boxerky zo zmesi biobavlny a elastanu, s certifikáciou GOTS. V balení 7 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Pre mladé slečny

Dievčenské podprsenky zo zmesi biobavlny a elastanu, s certifikáciou GOTS. V balení 3 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria