Celý deň v pohybe: Oblečenie na jogu aj do kancelárie

Na workout alebo k pracovnému stolu? Oboje. Nová športová kolekcia Tchibo je perfektná na celý deň a dokáže držať krok s vašim životným štýlom, nech už je akokoľvek rozmanitý. A pokiaľ ide o trend – je dokonca na míle ďaleko pred ostatnými.

Kolekciu „Celý deň v pohybe: Oblečenie na jogu aj do kancelárie“ nájdete v predajniach Tchibo od 25. apríla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 26. apríla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 19.04.2022.

S láskou v srdci aj na mikine

Mikina z biobavlnou s certifikáciou GOTS, s potlačou „LOVE“. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Ako druhá koža

Športové legíny „Soft Touch“ sú absolútne pružné vďaka zmesi polyesteru a elastanu (Creora®). Odporúčaná cena: 22,99 €.

Univerzálna

Protišmyková podložka na cvičenie a jogu so štruktúrovanou vrchnou aj spodnou stranou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Na uvoľnenie fascií

Masážny valec na uvoľnenie stuhnutého svalstva a na prevenciu pred svalovou horúčkou využijete aj pri cvičení. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Na uvoľnenie bodov

Masážna loptička na uvoľnenie menších oblastí. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Náš tip:

Po tréningu je čas na relaxáciu! Masážny valec a masážna loptička pomôžu s uvoľnením namáhaných častí, takže sa na druhý deň nebudete cítiť ako polámaní.

Tričko, ktoré šetrí prírodu

Obzvlášť ľahké splývavé športové tričko z recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Aj k športovému oblečeniu        

Otvorený dlhý kardigán s ľahko padnutými ramenami skombinujete s elegantným aj športovým oblečením. Vyrobený je s využitím recyklovaného materiálu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Pre pohodlný pohyb

Športová podprsenka „Long Line“ s vykrojeným chrbtom v jemnej ružovej farbe. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Šortky pre ňu

Dámske teplákové kraťasy s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Šortky pre neho

Pánske športové šortky zo štruktúrovaného materiálu. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Extra ľahká

Bunda do dažďa „Extra Light“ z nepremokavého materiálu, odolného vodnému stĺpcu do 5 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

ĽAHKÁ A PRAKTICKÁ

Naša nová bunda do dažďa je vďaka 2,5-vrstvovej štruktúre skutočne ľahučká. A pritom je odolná vodnému stĺpcu do 5 000 mm, vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná. Znie to dobre, však? Tiež si myslíme!

Neprepustí ani víchor

Absolútne vetruvzdorná pánska bunda z materiálu odolného vodnému stĺpcu do 2 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Z eko produkcie

Univerzálna šiltovka s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena od: 10,99 €.

Zmestí sa všetko  

Plátenná nákupná taška Shopper z biobavlny odnesie veci na cvičenie, nové oblečenie aj nákup z potravín. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria