Chvíľka odpočinku: Vybavenie do kúpeľne

Nechajte všedné dni za sebou a doprajte si príjemný čas len pre seba. Nová kolekcia Tchibo do kúpeľne prispieva k relaxácii a vnesie harmóniu a rovnováhu do vašej kúpeľňovej oázy. Okrem toho sú mnohé z týchto produktov udržateľné – pre váš skvelý pocit!

Kolekciu „Chvíľka odpočinku: Vybavenie do kúpeľne“ nájdete v predajniach Tchibo od 21. februára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 22. februára 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 15.02.2021.

Štýlová relaxácia

Žakárová osuška s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Rozmery cca 70 x 140 cm. Farby: zelená, hnedá, ružová. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Komfort

Komfortná predložka do kúpeľne s recyklovaným materiálom Vrchná strana z obzvlášť mäkkého, savého mikrovlákna. Rozmery cca 45 x 75 cm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Masáž pri chôdzi

Masážne šľapky na každodennú domácu masáž chodidiel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Hudbu pustí automaticky

Rádio do kúpeľne s ochranou proti striekajúcej vode sa zapne automaticky po vstupe do kúpeľne. Prevádzka na akumulátor alebo sieťové napájanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Presná dávka

Dávkovač mydla z kvalitnej keramiky s obzvlášť širokou pumpičkou na pohodlné používanie. Objem cca 300 ml. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Merajú čas aj teplotu

Hodiny do kúpeľne aj s teplomerom. S prísavkami – na hladkých plochách pevne držia bez vŕtania. Priemer cca 14 mm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Na uteráky

Samolepiaci držiak na uteráky drží na stene bez vŕtania. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Teplá a bezpečná

Obzvlášť hebká a príjemná predložka do kúpeľne z recyklovaného polyesteru má protišmykovú spodnú stranu. Priemer cca 90 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Vyjdite z kúpeľa s pozitívnou energiou

Osuška XL z biobavlny s certifikáciou GOTS je obzvlášť silná a hebká. Veľkosť cca 100 x 200 cm. Vo farebných kombináciách zelenej a vanilkovej a tiež bielej a ružovej. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Kam s tým?

Úložné košíky z morskej trávy a textilu. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Nezabudnite na nič

Multifunkčná toaletná taštička z recyklovaného polyesteru s množstvom praktických priehradok. Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii ecorepel®. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Neujde vám žiaden detail

Pinzeta s LED osvetlením s precízne brúsenými špičkami na uchopenie jemných chĺpkov. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Do poslednej kvapky

Vytlačovač túb je možné používať na tuby bežných veľkostí so šírkou spodnej časti až 6,5 cm. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Už iba čistá pleť

Čistič pórov s 3 stupňami intenzity je vhodný pre všetky typy pleti. Podtlak pomáha z pórov odstrániť maz a nečistoty a stimuluje prekrvenie pokožky. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Bez chĺpkov

Miniepilátory na tvár odstraňujú chĺpky medzi obočím, na brade, hornej pere, na lícach alebo ušiach. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria