Denné a nočné rituály: Všetko pre príjemný spánok

Konečne mám chvíľku pre seba! S novou kolekciou Tchibo obliečok a doplnkov, blahodarne pôsobiacich na telo i myseľ, môžete dokonale vypnúť a relaxovať. Či sa už rozhodnete pre renforcé, elegantný hodváb alebo hrejivý flanel, vaše noci budú nádherne príjemné. A s pohodlným domácim oblečením Tchibo z kašmíru a mušelínu si môžete pohodu vychutnávať aj počas dňa.

Kolekciu „Denné a nočné rituály: Všetko pre príjemný spánok“ nájdete v predajniach Tchibo od 25. októbra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 26. októbra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 19.10.2021.

Pokojná noc na nezaplatenie

Džersejová napínacia plachta z biobavlny s certifikáciou GOTS je vo farbe ružovej alebo modrej. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Udržia teplo

Posteľná bielizeň zo zimného džerseja s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 34,99 €.                                 

Z príjemného materiálu

Džersejové návliečky na vankúše s biobavlnou s certifikáciou GOTS. V balení dva kusy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

S prírodným vláknom

Pyžamo s legínami s prírodným vláknom. Vrchná časť zo zmesi  modalu (TENCEL ™) a elastanu, legíny zo zmesi biobavlny a elastanu. Odporúčaná cena: 27,99 €.

S výšivkou

Zamatová obliečka s výšivkou na dekoračný vankúšik z recyklovaného polyesteru je v ponuke v ružovej alebo modrej farbe. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Teplo pre vaše nohy

Ponožkové papuče s protišmykovou úpravou. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Dobrú noc a pekné sny!

Flanelová posteľná bielizeň s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 31,99 €.   

S recyklovaným materiálom

Prikrývka na posteľ s vaflovou štruktúrou je z recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Pre knihomoľov

Akumulátorová lampička na čítanie s LED svetelným zdrojom. Možnosť dobíjania cez USB. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Možno je to o láske

Šálka na čaj z akostného porcelánu. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Hreje ako objatie

Kašmírová mikina s kapucňou zo 100 % kašmíru zo zodpovedného chovu a s certifikátom The Good Cashmere Standard®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 109 €.

Ten luxusný kašmírový pocit!

Obzvlášť mäkké a hrejivé kašmírové domáce nohavice zo 100 % kašmíru zo zodpovedného chovu a s certifikátom The Good Cashmere Standard®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 109 €.

Teplo od podlahy

Prémiový koberec zo zmesi juty, polyesteru a vlny je vhodný aj na podlahy s podlahovým kúrením. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 139 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria