Do práce i na víkend: Ležérna dámska móda

Čisté, upokojujúce, prírodné farebné odtiene a nadčasový, minimalistický dizajn – to dobré nie je potrebné nijako zvlášť meniť. To platí aj pre udržateľné materiály z Tchibo, ktoré prinášajú dvojnásobne dobrý pocit: sú príjemné na telo a navyše sú vďaka použitým vláknam šetrné k životnému prostrediu.

Kolekciu „Do práce i na víkend: Ležérna dámska móda“ nájdete v predajniach Tchibo od 7. februára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 8. februára 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 1.2.2021.

Zemité farby? Ale iste!

Pletená vesta zo zmesi biobavlny a polyakrylu. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Základné oblečenie

Popelínová blúzka z biobavlny s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Ležérna móda

Tkaný blejzer zo zmesi recyklovaného polyesteru a elastanu, s tenkými ramennými vypchávkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Aj pod sako či blejzer      

Tričko s 3/4 rukávmi zo zmesi bavlny Cotton made in Africa, recyklovanej bavlny a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Bledomodré

Džíny „mom“ s 5 vreckami, s prírodným vláknom zo zmesi lyocelu, biobavlny, recyklovaného polyesteru a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 44,99 €.

Krížom – krážom

Taška crossbody z recyklovaného materiálu. Hlavný materiál a podšívka: 100% polyester (recyklovaný), ramenný popruh: 100% polyester. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Aj mikina môže byť elegantná

Mikina zo zmesi biobavlny, recyklovanej bavlny a recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ako nebo

Mikina s potlačou z viskózy LENZING™ ECOVERO™, recyklovaného polyesteru a elastanu. Odporúčaná cena: 22,99 €.

K šatám, či k tričku?

Legíny z bavlny Cotton made in Africa, recyklovanej bavlny a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 10,99 €.

Absolútne ženský

Kardigán s golierom je vyrobený zo zmesi recyklovaného polyesteru, vlny, polyamidu a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 32,99 €.

Udržateľné

Ponožky z biobavlny s certifikáciou GOTS2, recyklovaného polyamidu a elastanu (LYCRA®). V balení 5 párov. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Hebký kašmír

Sveter z jemného úpletu s kapucňou je vyrobený z recyklovanej vlny a recyklovaného kašmíru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Pohodlná kombinácia

Pletený sveter s pologolierom je vyrobený z bavlny, recyklovaného polyesteru, recyklovaného polyamidu, vlny a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Ľahké a elegantné

Moderné nohavice chino z bavlny Cotton made in Africa a recyklovanej bavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria