Dobrodružstvo v prírode: Vybavenie na kempovanie

V aktuálnej kolekcii Tchibo nájdete potrebné vybavenie na kempovanie aj na dovolenku v prírode. Nech už dávate prednosť turistike, stanovaniu alebo dovolenke v karavane, na horách či pri vode – s týmto vybavením bude každý výlet skvelým zážitkom pre celú vašu rodinu. Chcete si odškrtnúť veľkú časť na zozname potrebných vecí? Stačí si ich objednať alebo zájsť do najbližšieho obchodu Tchibo.

Kolekciu „Dobrodružstvo v prírode: Vybavenie na kempovanie“ nájdete v predajniach Tchibo od 6. júna 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 7. júna 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 31.05.2022.

Na funkčnosti záleží

Pohodlné funkčné tričko so skráteným strihom s biobavlnou. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Skvelé vybavenie

Ľahkú vetruvzdornú funkčnú bundu zo 100 % polyesteru zložíte do malých rozmerov a zbalíte do extra vrecka, takže v batožine zaberie minimum miesta. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Dámske funkčné šortky

Softshellové funkčné šortky s recyklovaným polyesterom sú ľahké, elastické a odolné. Odporúčaná cena: 19,99 €.

DRYACTIVE PLUS

Takmer všetky produkty Tchibo majú úpravu DryActive Plus. To znamená, že sú obzvlášť priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú.

Polokošeľa na šport

Funkčná polokošeľa s efektným detailom v podobe dvojitého goliera. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Šetríme prírodu

Pánske funkčné šortky s recyklovaným materiálom majú zadné vrecko na zips. Odporúčaná cena: 22,99 €. Exkluzívne na www.tchibo.sk.

Šaty do prírody

Funkčné šaty s biobavlnou a recyklovaným polyesterom s dvoma praktickými bočnými šikmými vreckami. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Detské tričko

Funkčné tričko je veľmi príjemné na nosenie vďaka zloženiu z recyklovaného polyesteru, biobavlny a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 10,99 €.

Detské šortky

Funkčné šortky zo 100 % recyklovaného polyesteru s nakladaným cargo vreckom so suchým zipsom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Oddýchnite si

Pikniková minideka pre dvoch z recyklovaného polyesteru je obzvlášť ľahká a vodoodpudivá. S praktickým úložným vrecúškom. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pre detských zvedavcov

Ľahký kompaktný detský ďalekohľad s osemnásobným zväčšením bude zdrojom zábavy v prírode aj pre dospelých. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pre detských dobrodruhov

Detský opasok pre dobrodruhov má jednoduché odopínanie a zapínanie pomocou plastovej zaklapovacej pracky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Dokonalá vôdzka

Vôdzka s  nastaviteľným brušným popruhom pre majiteľa je vhodná pre psy do cca 50 kg a ideálna na prechádzky, jogging a každodenné výbehy s vaším psím priateľom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Postroj pre vášho miláčika

Postroj pre psy zo 100 % recyklovaného polyesteru sa jednoducho a rýchlo nasadzuje a má možnosť plynulého nastavenia. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

ÚPLNE AKO PÁNKO

Alebo panička. Teraz môžu kolekciu Tchibo nosiť aj vaši štvornohí priatelia. Výrobky Tchibo totiž prechádzajú prísnymi testami, sú robustné, odolné proti slinám a bez drobných dielov, ktoré by bolo možné prehltnúť. A navyše majú aj dlhú životnosť.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria