Dress code pre celú rodinu: Vianočné farby a kocka

Konečne sú tu Vianoce! A pretože v rodinnom kruhu sú najkrajšie, ponúka Tchibo oblečenie pre všetkých. Môžete sa tešiť na sviatočné outfity a zimnú módu pre celú rodinu! Na nórsky aj vrkočový vzor a veľa ďalších detailov.

Kolekciu „Dress code pre celú rodinu: Vianočné farby a kocka“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. decembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. decembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.12.2021.

Pletené s láskou

Detský sveter s nórskym vzorom zo zmesi biobavlny a polyamidu.  Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Dokonalá a pohodlná      

Tylová sukňa s príjemne mäkkou podšívkou. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Malým nôžkam zima nebude

Termopančuchy zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyamidu a elastanu (LYCRA®). V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Nórsky vzor nikdy neomrzí

Dámsky pletený sveter s nórskym vzorom zo zmesi polyakrylu, biobavlny, recyklovaného polyesteru a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Aj páni milujú hebkosť

Kašmírový sveter s výstrihom do V s vlnou zo zodpovedného chovu s certifikátom The Good Cashmere Standard®. Farba: červená alebo modrá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Skvelé doplnky

Súprava vlnenej čapice a vlneného šálu z čistej vlny merino s certifikátom RWS zo zodpovedného chovu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Trblietavá

Čelenka s patentovým vzorom z mäkkej zmesi recyklovaného polyesteru, polyakrylu a metalizovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pohodlné, mäkké a teplé

Džersejové rebrované šaty pre dievčatá zo zmesi polyesteru, viskózy a elastanu perfektne sedia. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Mladý džentlmen

Chlapčenský pletený sveter. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Praktické džínsy

Chlapčenské džínsy zo zmesi biobavlny a elastanu, s 5 praktickými vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pohodlná elegancia         

Krátky podšitý kabát s podšívkou je zo zmesi recyklovaného polyesteru, recyklovanej vlny (GRS), polyamidu, polyakrylu a viskózy. Vzadu s rozparkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Každej pristanú

Šaty z recyklovaného polyesteru s nepriehľadnou spodničkou z čistej viskózy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ladíme spolu

Kardigan rovného strihu zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru s biobavlnou. S certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria