TchiboŽivotný štýl

Eko bielizeň na deň i noc: Pre každú postavu

Intenzívna tmavomodrá, trendy marhuľová a tropická potlač – tak vyzerá perfektné leto! Či už ide o podprsenku s malými alebo veľkými košíčkami, prostredníctvom recyklovanej čipky Tchibo neukazuje len lásku ku krásnej bielizni, ale aj lásku k prírode.

Kolekciu „Eko bielizeň na deň i noc: Pre každú postavu“ nájdete v predajniach Tchibo od 7. júna 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 8. júna 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 1.6.2021.

Marhuľová a tmavomodrá neha

Podprsenka s mäkkými košíčkami, zónami zo silnej sieťoviny, vatovanými košíčkami a s recyklovanou čipkou v marhuľovej alebo tmavomodrej farbe. Odporúčaná cena: 14, 99 €.

Ani o nich neviete

Brazílske nohavičky zo zmesi polyamidu a elastanu, s recyklovanou čipkou. V balení 2 ks marhuľovej alebo modrej farby. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Úžasne tvarujúca

Podprsenka s kosticami a recyklovanou čipkou, so zónami zo silnej sieťoviny a pohodlnými ramienkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Perfektné tvary

Tvarujúce nohavičky so zvýšeným pásom a s recyklovanou čipkou. Tmavomodré alebo marhuľové. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Komfort pre krivky

Podprsenka s priedušnými košíčkami a podloženými ramienkami s recyklovanou čipkou. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Špičková recyklácia

Odpadové plasty Tchibo triedi, čistí a recykluje na jemnú čipku, ktorá sa výborne nosí. A navyše sa pri jej výrobe spotrebuje menej energie, vody a tiež emisie CO2 sú výrazne nižšie.

Na teplé noci

Jednodielne pyžamo zo zmesi biobavlny, modalu TENCEL™ a elastanu (LYCRA®) s recyklovanou čipkou a tunelovým sťahovaním v páse. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Nádherne mäkké

Jednodielne pyžamo zo zmesi biobavlny, modalu TENCEL™ a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Mäkká tkanina z tvrdého dreva

Čítate správne: viskóza z celulózových vlákien pochádza z udržateľných zdrojov a je kompletne biologicky odbúrateľná. Aj modalové alebo lyocelové vlákna TENCEL sa získavajú z obnoviteľných surovín. Pre udržateľnú módu z Tchibo, vyrábanú s dôrazom na zodpovednosť.

Jemné k pokožke

Biela a marhuľová košieľka z mäkkého materiálu single jersey. V balení obe farby. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Vzdušné a praktické

Kimono s viskózou (od Lenzing). Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pre chvíle relaxu

Pohodlné nohavice zo zmesi viskózy od Lenzing a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Keď sa oteplí

Šortky zo zmesi biobavlny, modalu TENCEL™ a elastanu s recyklovanou čipkou. Odporúčaná cena:10,99 €.

Absolútne pohodlná

Bezšvová podprsenka s recyklovanou čipkou zo zmesi polyamidu a elastanu. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria