TchiboŽivotný štýl

Eko kúpeľňa: S materiálmi a pomocníkmi šetrnými k prírode

Tento týždeň sa vaša kúpeľňa premení na blahodarnú oázu. A pretože spoločnosti Tchibo leží na srdci ochrana životného prostredia, vsádza novou kolekciou na produkty, ktoré šetria vodu, na textílie s biobavlnou a na opakovane použiteľné kozmetické pomôcky s recyklovaným materiálom. Lebo len vtedy, keď prinesieme udržateľnosť do každodenného života, môžeme spoločne prispieť k blahu našej planéty. Ponorte sa do úžasného sveta udržateľných kúpeľňových nápadov Tchibo, šetrných k životnému prostrediu.

Kolekciu „Eko kúpeľňa: S materiálmi a pomocníkmi šetrnými k prírode“ nájdete v predajniach Tchibo od 1. februára 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 2. februára 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 26.1.2021.

Stačí voda

Opakovane použiteľnými kozmetickými uteráčikmi z mikrovlákna zo 100 % recyklovaného polyesteru vyčistíte pleť iba vodou. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Na opakované použitie

Extra veľké odličovacie tampóny na čistenie tváre iba vodou. V balení 3 kusy. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Z obnoviteľných surovín

Keramická úložná dóza s bambusovým viečkom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Dokonale čistá pleť

Čistič pórov čistí pleť vákuovou technológiou so 4 stupňami intenzity. Vhodný aj na mikrodermabrazívne ošetrenie. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Na reflexné zóny

Masážne papuče s drevenými perlami s certifikáciou FSC®. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Perfektne drží

Uterákový turban z biobavlny pevne drží na hlave vďaka zapínaniu na gombík. V sivej alebo zelenej farbe. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Jedna na tisíckrát
Kozmetické tyčinky na opakované použitie – jednu je možné použiť až tisíc ráz! Vrátane úložného boxu. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Všetko na svojom mieste

Bambusový organizér z podnosu a dvoch úložných boxov je vyrobený s ohľadom na životné prostredie. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Dva v jednom

Uterákové šaty s certifikáciou GOTS zo 100 % biobavlny dostanete v ružovej alebo v sivozelenej farbe. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Veci pekne poruke

Vozík na kolieskach má v masívnom drevenom ráme 3 košíčky z kovovej sieťoviny. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 79,95 €.

Overená kvalita

Vysoká kúpeľňová skrinka s výškovo nastaviteľnými policami bola vyrobená v súlade s vysokými štandardmi akosti. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 229,00 €.

V najvyššej akosti

Odkladacia kúpeľňová skrinka s výškovo nastaviteľnými policami. Odporúčaná cena: 159,00 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria