Fit ako balerína: Vybavenie na jogu v pastelových farbách

Čo keby ste si tento rok dali jediné predsavzatie: Už žiadne predsavzatia? Alebo len tie, ktoré vás obohatia? Ako je napríklad cvičenie v pohodlí domova, počas ktorého môžete efektívne posilňovať, ale aj krásne vypnúť. My v Tchibo vám s tým pomôžeme – vyberte si z našej ponuky skvelých outfitov a perfektných pomôcok.

Kolekciu „Fit ako balerína: Vybavenie na jogu v pastelových farbách“ nájdete v predajniach Tchibo od 3. januára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 4. januára 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 28.12.2021.

Keď máte gymnastiku   

Množstvo vzduchu v gymnastickej lopte je možné regulovať, čím upravujete tvrdosť lopty. Vrátane pumpičky. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Silné ruky a nohy

Posilňovač rúk a nôh na posilňovanie vnútornej a vonkajšej strany stehenného svalstva, ďalej svalstva ramien, paží a hrudníka. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Ani ho necítite

Dlhé tričko s recyklovaným materiálom zo zmesi recyklovaného polyesteru a viskózy má predĺžený, ležérny strih so zaobleným spodným lemom. Farba – zelená, šedomodrá, modrá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Jeden deň zelené, ďalší prskané

Obojstranné športové legíny zo zmesi recyklovaného polyesteru a elastanu  (Creora®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Na celé telo

Elastický cvičebný pás dostanete vrátane cvičebného plánu: pás je potlačený 20 cvikmi. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Ako sneh

Mikina na jogu v prírodnej bielej farbe zo zmesi biobavlny, polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pre štíhlu líniu

Obruč na cvičenie je priestorovo úsporná vďaka 8- dielnemu zasúvaciemu systému. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Perfektne drží

Športová podprsenka zo zmesi polyamidu (TACTEL®) a elastanu vo farbe modrozelenej s kvetinovou celopotlačou alebo antracitovej. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pohodlná súprava

Pohodlná mikina na jogu zo zmesi biobavlny a polyesteru. Odporúčaná cena: 19,99 €.

S rozšírenými nohavicami

Široké tepláky  zo zmesi biobavlny a polyesteru, s certifikáciou GOTS2. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Praktické nielen na cvičenie

Topy mierne priliehavého strihu zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa) a elastanu. Farba – béžová, svetlo zelená a tmavozelená. V balení 3 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Na cvičenie v interiéri      

Športové šľapky s biobavlnou, recyklovaným polyamidom a elastanom (LYCRA®). S certifikáciou GOTS2. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria