Hor sa na dovolenku: Vybavenie na cestovanie

Ďalšia zastávka: trvalá udržateľnosť. Vezmite svojich priateľov na cestu za dobrodružstvom! Najpohodlnejším a najekologickejším spôsobom, ako sa dostať do európskych metropol, je zvyčajne vlak. A na taký výlet sa perfektne hodí udržateľná, nesmierne praktická kolekcia Tchibo, ktorá každú stanicu premení na prehliadkové mólo.

Kolekciu „Hor sa na dovolenku: Vybavenie na cestovanie“ nájdete v predajniach Tchibo od 16. mája 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 17. mája 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 10.05.2022.

Tvrdá škrupina

S kufrom z tvrdej škrupiny z recyklovaného materiálu sa vďaka kolieskam otočným o  360° manipuluje veľmi ľahko. O bezpečnosť sa postará integrovaný zámok TSA. Kufor nájdete v troch veľkostiach exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 84,95 €.

TVRDÁ ŠKRUPINA, MÄKKÉ KRIVKY

Časy, keď ste chceli, aby vaša batožina zmizla čo najskôr v batožinovom priestore, sú nenávratne preč. S udržateľnými štýlovými kuframi Tchibo sa totiž budete chcieť pochváliť! Sú vyrobené prevažne z recyklovaného materiálu a budú sa skvele vynímať v Londýne, Paríži i v Miláne.

Mikina na zips

Mikina zo zmesi biobavlny a elastanu (LYCRA®), s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Nenápadná

Taška cez rameno 2v1 z recyklovaného polyesteru má dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh so zásuvnou prackou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pohodlné cestovanie

Cargo nohavice z kvalitnej bavlny Cotton made in Africa. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Veci bezpečne a poruke

Taštička na nosenie na tele z recyklovaného materiálu má popruhy s kovovou výstužou, ktorá zabraňuje ich prestrihnutiu či prerezaniu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Na zmrzlinu alebo polievku

Dvojplášťová cestovná termonádoba udrží pokrmy a nápoje dlho teplé alebo studené. Lyžicu je možné pripevniť k nádobe. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Na teplú kávu aj ľadový čaj

Dvojplášťový cestovný hrnček udrží obsah dlhšiu dobu horúci alebo studený – podľa toho, čo doň dáte. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Elegantný a praktický

Cestovný batoh 3v1 z recyklovaného polyesteru je vyrobený z odolného a voduodpudivého materiálu. Má polstrovanú priehradku na notebook a tiež odnímateľnú priehradku na dne. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 89,95 €.

SKUTOČNÝ MULTITALENT

Náš cestovný batoh 3v1 sa ľahko prispôsobí každej situácii: od spontánnej prechádzky do prírody cez prehliadku pamätihodností až po výlet na kúpalisko.

Prehľadný poriadok         

Cestovné organizéry pre prehľadné ukladanie oblečenia do cestovnej batožiny. V balení 2 veľké a 1 malý organizér. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Praktické na cestu

Silikónové fľaštičky na šampón, kondicionér alebo tekuté mydlo. V balení 2 ks s objemom 90 a 60 ml. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Na cestovanie alebo na šport

Cestovná taška z recyklovaného polyesteru. S pohodlným polstrovaným, dĺžkovo nastaviteľným popruhom ju môžete nosiť cez plece alebo v ruke.  Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ideálna na šminky

Toaletná taštička z recyklovaného materiálu je skutočne odolná a možno ju utierať vlhkou handričkou. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Prenosná šperkovnica

Úložné puzdro na šperky z koženky, vyrobenej na vodnej báze, chráni vaše šperky a hodinky pred poškodením počas cestovania. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria