TchiboŽivotný štýl

Hurá na hory: Zimná móda a doplnky

Táto kolekcia poteší vyznávačov snehu a zimných radovánok. Nielenže budete skvelo vybavení na prechádzky počas chladných dní alebo na zimnú dovolenku, ale navyše budete úžasne vyzerať. Vyberať si môžete z prešívaných kabátov, mikín, spodnej termobielizne aj z funkčných doplnkov. Nová kolekcia Tchibo jednoducho rozbúcha srdce každého milovníka zimného obdobia.

Kolekciu „Hurá na hory: Zimná móda a doplnky“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 2. novembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 3. novembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 27. októbra 2020.

Pletená čiapka

Vkusná a hrejivá. Vnútorná podšívka je z hrejivého mikrofleecu. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pletený kruhový šál

Skvelo ladí k pletenej čiapke. Vnútorná podšívka je z hrejivého mikrofleecu. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Batoh „Heritage“

Batoh je z odolného a vode odpudivého materiálu. Hlavná priehradka je na sťahovaciu šnúrku, vrchná časť sa zapína na magnet. Batoh má čalúnený chrbát a jeho rozmery sú 32 x 44 x 14 cm. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Prešívaná bunda

Pánska trendy bunda. Je s impregnáciou evoPel® a má extra mäkké, ľahké a hrejivé vatovanie. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Kabát z pleteného fleecu

Mäkký a hrejivý kabát. Má stojačik s podšívkou z hebkého plyšu a zapínanie na dvojcestný zips. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Sveter s guľatým výstrihom

Sveter je z 80 % biobavlny. Má trendy vzor a je veľmi hrejivý. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Prešívaný kabát s kapucňou

Dĺžka, ktorá zahreje a na túry nevadí. Kabát je s impregnáciou evoPel®, má veľmi mäkké, ľahké a hrejivé vatovanie high loft. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Detská funkčná spodná bielizeň

Dvojdielna súprava ideálna na chladné dni. Bielizeň je s úpravou DryActive Plus a je vhodná pre dievčatá aj chlapcov. Odporúčaná cena: 12,99 €

Dámska funkčná spodná termobielizeň

Dvojdielna súprava vždy zahreje. Vrchný diel má predĺženú zadnú časť. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Hardshellová lyžiarska a snoubordová prilba

So štítom proti slnku. Škrupina odolná UV žiareniu a prasknutiu od mrazu má 16 vetracích otvorov. Mäkká výstelka sa dá vybrať a oprať. Odporúčaná cena: 74,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria