Hurá, poďme von! Jarná móda pre deti

Zdá sa, že zima je konečne na konci. Až doteraz trávili vaše deti pochmúrne dni väčšinou doma, ale teraz ich to už ťahá von. Vďaka krásne farebnému oblečeniu a vybaveniu na hry a šport z Tchibo budú aj oni žiariť s prichádzajúcim slnkom.

Kolekciu „Hurá, poďme von: Jarná móda pre deti“ nájdete v predajniach Tchibo od 2. mája 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 3. mája 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 26.04.2022.

Pohodlné na doma aj von

Tričko s voľnejším strihom zo zmesi biobavlny (Cotton made in Africa) a elastanu je pohodlné doma aj vonku. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Krátke džíny

Džínsové šortky z biobavlny s certifikáciou GOTS – pás v modernom štýle paperbag. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pre dcéru aj pre maminu

Maximálne pohodlné džersejové šaty s krátkymi spadnutými rukávmi zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa) a elastanu. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Dve za jednu cenu

Chlapčenské tričká z biobavlny s certifikáciou GOTS s ľahko spadnutými ramenami. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Domáci trenažér

Futbalový trenažér pomáha trénovať koordináciu, cit pre loptu a pohotovosť. Popruh okolo pása so suchým zipsom a s pružnou šnúrou dlhou 180 – 550 cm. Odporúčaná cena: 10,99 €.

SKVELÝ NÁPAD

Od tejto chvíle už sa nestane, že by futbalová lopta pristála v susednej záhrade, pretože po 5,5 metroch sa vďaka gume vráti ako bumerang. A kto túži zahrať si futbal s priateľmi aj po zotmení, môže siahnuť v Tchibo po futbalovej lopte s LED. Tá totiž svieti, takže ju ľahko nájdete aj v tme.

Koľko je hodín či koľko krokov urobím?

Krokomer s hodinami zobrazuje čas, počet krokov, vzdialenosť a spotrebu kalórií. Vhodný na zápästie s obvodom cca 13–19 cm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Chlapčenská mikina

Mikina s kapucňou s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa) a polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Šortky k mikine      

Teplákové šortky sa perfektne prispôsobujú pohybu, takže ich chlapci ani nechcú vyzliecť. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Dievčenská mikina

Mikina v obľúbenom mierne skrátenom strihu zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa) a recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Sukňa k mikine

Sukňa z teplákoviny zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa) a recyklovaného polyesteru, so zaobleným spodným lemom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Nezabudni na nič!

Taška z biobavlny s certifikáciou GOTS má vrecko na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Retro guma

Guma na skákanie z recyklovaného materiálu so svetelným efektom v praktickom vrecku. Guma cca 260 – 520 x 2,5 cm. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Retro JO-JO

Superrýchlo rotujúce JO-JO s LED efektom má v balení aj náhradnú šnúru a batérie. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Retro tanier

Lietajúci tanier s LED vytvára pri lietaní nádherné svetelné efekty. Vrátane 2 batérií. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

ZÁBAVA V RETRO ŠTÝLE

Nebo – peklo – raj, skákanie cez gumu, jo-jo alebo lietajúci tanier – to, čo frčalo kedysi, je v kurze aj dnes. Ale prečo by to nemohlo byť pestrejšie? Doplnky z Tchibo nájdete v krásnych farebných tónoch!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria