TchiboŽivotný štýl

Inšpirované Mexikom: Výrazné vzory a farby na seba i do bytu

Pripravení na fiestu? S pestrofarebným stolným riadom, drobnými kuchynskými pomôckami a jedálenským stolom plným tacos, tortíl a ďalších lahôdok môže začať leto plné kulinárskych zážitkov. K  rozprávkovému cestovaniu prispieva aj pestrofarebné oblečenie a prírodné dekorácie. Teraz už len stačí vkĺznuť do outfitu s krásnymi vzormi a preniesť sa v mysli do Mexika!

Kolekciu „Inšpirované Mexikom: Výrazné vzory a farby na seba i do bytu“ nájdete v predajniach Tchibo od 19. júla 2021 alebo
v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 20. júla 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 13.7.2021.

Na dobroty všetkých chutí

Tri misky z kvalitnej kameniny s priemerom 15,5 cm, 13 cm a 10,5 cm . Odporúčaná cena: 8, 99 €.

Na tacos aj dip

Glazovaná servírovacia misa z kameniny s okrajom vo vzhľade terakoty, priemer 30 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Odnesie všetko

XL podnos z agátového dreva s certifikáciou FSC®, rozmery cca 50 x 3,5 x 50 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Viac farby na stôl!

Prestieranie zo zmesi recyklovaného polyesteru a polypropylénu, každé s rozmermi cca 50 x 35 cm. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Behúň, ktorý chráni prírodu

Behúň na stôl z biobavlny s potlačou vyšívaných kvetov, cca 180 x 140 cm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pri výrobe našich behúňov na stôl bolo ušetrených až 379 litrov vody.

Dokonalé duo

Liatinový hrniec a panvica sú vhodné na všetky druhy sporákov aj do rúry. Priemer cca 27 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Hrniec a panvica sa k sebe dokonale hodia – panvicu môžete používať aj ako pokrievku. Vďaka smaltovanej liatine odolajú tiež extra vysokým teplotám, takže v nich môžete smelo variť aj piecť.

Čerstvé a horúce

Servírovacia panvica z ušľachtilej ocele je vhodná na všetky druhy sporákov. Vonkajšia povrchová úprava GREBLON® DL, vnútorná GREBLON® C3+. Priemer cca 28 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Ktorú vybrať? Všetky!

Utierky na riad z biobavlny so vzormi a farbami inšpirovanými Mexikom. V balení 3 ks. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Klasika z Mexika

Tuniková blúzka z biobavlny s ažúrovou výšivkou a s certifikáciou GOTS. Farba biela alebo terakota. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Volány v štýle Carmen

Sukňa s volánom v zavinovacom vzhľade zo zmesi ľanu a viskózy (od Lenzing). Odporúčaná cena: 27,99 €.

So vzorom ikat

Ľahké a vzdušné šaty z biobavlny s volánmi s typickým mexickým vzorom – v ponuke  ružové alebo čierne. Odporúčaná cena: 39,99 €.


Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria