Jar prichádza: Žiarivé farby pre váš šatník

Aj vy sa už tešíte na jar? Tak prečo sa na ňu nenachystať už teraz? Prostredníctvom prírodných, farebných a udržateľných materiálov, ktoré sú charakteristické pre predjarnú kolekciu Tchibo, vnesiete do vášho šatníka svieži vietor.

Kolekciu „Jar prichádza: Žiarivé farby pre váš šatník“ nájdete v predajniach Tchibo od 7. marca 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 8. marca 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 1.3.2022.

Jarná móda

Kardigán z hrubej pleteniny zo zmesi biobavlny a polyakrylu. Moderná, mierne skrátená dĺžka a trendová zelená farba z neho robia MUST HAVE kúsok jarného šatníka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Eko móda

Tregíny v dĺžke po členky zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyesteru a elastanu. Odporúčaná cena: 24,99 €.  

Belasá móda

Mikina s kapucňou zo 100 % biobavlny s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Štýlová móda

Pánska prešívaná vesta s 2 vnútornými vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Elegantná móda  

Pánske sako sa pohodlne nosí aj vďaka 2 bočným rozparkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Praktická móda

Tričká s okrúhlym výstrihom sú z biobavlny s certifikáciou GOTS, preto sú veľmi príjemné na pokožke. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Svieža móda

Pletený sveter s výšivkami z recyklovaných materiálov a s vlnou s certifikáciou RWS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

RWS = šťastné ovce

Certifikáciu RWS získava vlna, pochádzajúca z oviec, chovaných a pasúcich sa v dobrých životných podmienkach. Takto označená vlna je teda získaná s rešpektom voči zvieratám. Kúpou výrobkov s označením RWS teda podporujete chovy šťastných oviec.

Ležérna móda

Bengalínové nohavice s viskózou LENZING™ ECOVERO™ zdobia vzadu dve vrecká. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Nízka móda

Nízke čižmy s ochranou proti dažďu aj na elastických vsadkách. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Uvoľnená móda

Mikina s kapucňou je maximálne príjemná vďaka biobavlne a modalu TENCEL™. Kapucňa je s tunelovým sťahovaním a šnúrkou na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Ažúrová móda

Blúzka s ažúrovou výšivkou a elegantným stojačikom je vyrobená z biobavlny s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Kvetovaná móda

Kvetované džersejové šaty s prírodným vláknom sú zakončené nežným volánom. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Džínsová móda

Džínsová bunda s mierne spadnutými ramenami a predsadenými švami – Cotton made in Africa. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Tkaná móda

Tkaná blúzka zo 100 % biobavlny s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria