Jarný piknik: Radosť byť v prírode

Nepotrebujeme toho zase toľko. Len mať svoje deti okolo seba, cítiť slnečné lúče na tvári a trávu pod nohami. A preto pre vás Tchibo pripravilo všetko, čo potrebujete na piknik na záhrade: od letných outfitov z udržateľných materiálov až po malé a veľké pomôcky na grilovanie.

Kolekciu „Jarný piknik: Radosť byť v prírode“ nájdete v predajniach Tchibo od 23. mája 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 24. mája 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 17.05.2022.

S jemnou výšivkou

Vzdušné tkané šaty z biobavlny s certifikáciou GOTS sú zdobené jemnou výšivkou. Odporúčaná cena od: 49,99 €.

Tkané šatôčky pre vaše dievčatko

Dievčenské ľahké šaty s nežnou výšivkou sú vyrobené z biobavlny s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Praktické s biobavlnou

Detské body z biobavlny s certifikáciou GOTS sú šetrné aj pre jemnú detskú pokožku. V balení 3 ks. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Tkané navliekacie nohavice

Navliekacie tkané nohavice z biobavlny s certifikáciou GOTS sú pre drobcov perfektným oblečením do horúcich dní. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Z ananásových vlákien

Pohodlné sandále s vláknami z listov ananásovníka, s mäkko polstrovanou stielkou. Vrchný materiál: 100% Piñatex®. Vnútorný materiál: korok a polyuretán na vodnej báze. Veľ. 37 – 42. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

RASTLINNÉ VLÁKNA? SÚ V KURZE!

Alternatíva ku koži? Z ovocia? Ale určite! No, nie tak celkom z ovocia – to si nechajme radšej do ovocného šalátu. Na výrobu remienkov z materiálu Piñatex® sa používa skutočne len to, čo by sa inak pri zbere ananásov vyhodilo: vlákna z listov ananásovníka.

Mušelínový obrus

Ekologicky šetrný piknikový obrus z mušelínu je farbený prírodnými farbami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Večerná atmosféra

Solárny lampión sa automaticky rozsvieti, len čo sa začne stmievať. Je vhodný aj do exteriéru, pretože jeho materiál odpudzuje vodu. V ponuke rôzne tvary – malý za odporúčanú cenu: 14,99 €; dlhý: exkluzívne na www.tchibo.sk za odporúčanú cenu: 19,99 € a guľatý za odporúčanú cenu: 22,99 €.

SO SOLÁRNOU ENERGIOU

Solárna energia je prospešná pre životné prostredie! Pri jej získavaní nevznikajú žiadne skleníkové plyny ani iné škodlivé látky unikajúce do ovzdušia. Navyše je k dispozícii neobmedzene a úplne zadarmo! Okrem toho solárne svietidlá Tchibo spotrebúvajú menej energie než iné porovnateľné solárne svietidlá – a vďaka tomu tiež výrazne dlhšie svietia.

Ide sa na piknik!

Držiaky na kukuricu majú kovové špičky z ušľachtilej ocele a drevené rukoväte z bukového dreva s certifikáciou FSC®. Vrátane úložného boxu. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Barbeque obracačka        

Obracačku na ryby s certifikáciou FSC® možno využiť aj na grilovanie mäsa a zeleniny. Má kovový rám z ušľachtilej ocele 18/10 a rukoväť z olejovaného bukového dreva s certifikáciou FSC®. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Máte radi špízy?

Ihly na špízy s praktickými posuvnými doštičkami na sťahovanie grilovaného jedla. Ihly sú z ušľachtilej ocele  a rukoväte z masívneho gumovníkového dreva s certifikáciou FSC®. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Najlepší je domáci

Lis na hamburgery s priemerom cca 9 cm. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Najlepšie je chladené

Ponorný ochladzovač vína má chladiaci prvok, ktorý je možné samostatne zmraziť. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Udrží aj pohár

Piknikový stolík z olejovaného gumovníkového dreva s certifikáciou FSC® sa dá úsporne poskladať. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria