TchiboŽivotný štýl

Jeden balkón, veľa možností: Vykúzlite si doma oázu pokoja

Predstavte si to: leto je na dohľad a vy máte priamo predo dvermi malý raj. Všetko, čo potrebujete, je balkón veľký pár metrov štvorcových – spoločnými silami z neho spravíme vašu súkromnú oázu. V našej ponuke nájdete priestorovo úsporný nábytok, praktické zariadenie, nápady na zeleň a množstvo inšpirácie na tému záhradníčenia v meste.

Kolekciu „Jeden balkón, veľa možností: Vykúzlite si doma oázu pokoja“ nájdete v predajniach Tchibo od 10. mája 2021 alebo
v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 11. mája 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 4.5.2021.

Ideálna na bylinky

Debnička na kvety z borovicového dreva s certifikáciou FSC®, s jutovou vložkou proti nadbytočnejvlhkosti. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10, 99 €.

Optimálna vlhkosť

Vlhkomer na kontrolu potreby zalievania. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Najmenšia záhradka

Závesné kvetináče z odolnej tkaniny, 2 ks, každý so 6 priehradkami. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Čistá práca

Nepremokavá záhradnícka pracovná fólia, rozmery cca 60 x 70 cm. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Vyrobené z PET fliaš

Kvetináče na zavesenie na balkón s odtokom vody na dne, z recyklovaného plastu. Odporúčaná cena: 9,99 €, dvojitý kvetináč 12,99 €.

Zalievanie pod kontrolou

Zásobníky vody s hadičkou uvoľňujú vodu cez hlinený hrot. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na zdravie a na leto!

Chladiaca tyč na víno temperuje a zabraňuje kvapkaniu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Už sa to nesie!

Košíkový podnos s extra vysokým okrajom z robustného kovu s plastovým opláštením. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Perfektný nápad

Forma na ľad „ICEBREAKER® POP“ na 18 kociek ľadu. Odporúčaná cena: 22,99 €.

„ICEBREAKER® POP“ stačí naplniť vodou, dať do mrazničky, po zmrazení silou odtiahnuť pútka od seba, zatriasť a kocky ľadu sa už aj sypú do pohára!

Chvíle odpočinku

Lounge kreslo s dekoratívnym výpletom, podsedákom a vankúšom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 159,00 €.

Svetlo kdekoľvek

Vonkajšie flamentové svietidlo s LED na batérie, s funkciou časovača. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Perfektne skladné

Sklápacia sada na balkón z dreva, cerfitikovaného FSC®, so stolom a dvoma stoličkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 249,00 €.

Malí, ale zavážia

Štyri závažia na obrus z lakovaného polyrezínu, so svorkami z ušľachtilej ocele. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Pre šťastie

Dekoračný záhradný trpaslík z lakovaného polyrezínu, výška cca 39 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria