Jemné farby, jarné strihy: Elegantná dámska móda

Tiež sa každú jar tešíte na nové, svieže farby vo svojom šatníku? Poďme sa vymaniť z područia šedej farby a doprajme si nádhernú jarnú pestrosť! Aktuálna kolekcia Tchibo neponúka len trendy farby ako je ružová, svetlomodrá alebo pastelovožltá, ale aj najrôznejšie pestrofarebné štýly – od nežnej jahodovej vo farbe lahodného sorbetu až po sviežu zelenú, pripomínajúcu mätovú zmrzlinu.

Kolekciu „Jemné farby, jarné strihy: elegantná dámska móda“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. apríla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 19. apríla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 12.04.2022.

Nežné farby

Sveter z hrubej pleteniny a z páskovej priadze s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 44,95 €.

Móda sa opakuje

Plisovaná sukňa s potlačou a s nepriehľadnou podšívkou. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Farby dúhy

Mikinu s 3/4 rukávmi z príjemnej biobavlny s certifikáciou GOTS zdobí jemná dúhová aplikácia. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 19,99 €.

Z PET fliaš

Prešívaná vesta z recyklovaného polyesteru s kapucňou a s ľahkým hrejivým vatovaním. Odporúčaná cena: 39,99 €.

VESTA S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Na výrobu tohto produktu boli PET fľaše spracované na polyesterové vlákna. Tak opakovane Tchibo používa cenné materiály, spotrebúva menej surovín a vyrába nové, vysoko kvalitné produkty.

Viac farebieb do každého dňa

Viacfarebný tkaný šál zo zmesi ľanu a viskózy (LENZING™ ECOVERO™) s tlačeným nápisom. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Prší? Nevadí

Ultraľahký skladací dáždnik je odolný voči vetru. S puzdrom. Odporúčaná cena od: 10,99 €.

Nebeská modrá

Ľahké popelínové šaty s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Jemne ženská

Vzdušná popelínová blúzka zo 100 % biobavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Na každú príležitosť

Elegantný kardigán z biobavlny s certifikáciou GOTS, s výstrihom do V. Odporúčaná cena: 22,99 €.

V jednoduchosti je krása

Náhrdelník „Venezia“ so syntetickým opálom je pozlátený 23 karátovým zlatom. Retiazka má nastaviteľnú dĺžku na 40 cm, 42,5 cm a 45 cm. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Nenápadná krása

Náramok so syntetickým opálom je pozlátený 23 karátovým zlatom. Dĺžka je ľubovoľne nastaviteľná. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Ako papučky

Topánky z velúrovej kože spracovanej bez chrómu majú mäkko polstrovanú stielku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

V skrátenej verzii

Krátky trenčkot s biobavlnou má zadné sedlo ozvláštnené zaujímavým látkovým protizáhybom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Na každú postavu

Žlté džínsy slim fit perfektne sedia vďaka zmesi biobavlny, vlákna elastomultiester a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 31,99 €.

Staroružová

Džínsová sukňa zo zmesi biobavlny, elastomultiestru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena od: 26,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria