Jemnosť vo dne v noci: Jesenná bielizeň pre ňu i pre neho

Dni sa krátia a noci sa predlžujú – to je perfektná chvíľa na novú kolekciu Tchibo bielizne s rôznymi udržateľnými vláknami, ktorá je spracovaná v nežných orgovánových tónoch a v klasickej čiernej farbe. Či už sa rozhodnete pre pyžamo, spodnú bielizeň alebo domáce oblečenie – táto jeseň bude v znamení pohodlia a elegancie súčasne!

Kolekciu „Jemnosť vo dne v noci: Jesenná bielizeň pre ňu i pre neho“ nájdete v predajniach Tchibo od 4. októbra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 5. októbra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 28.9.2021.

Klasika

Boxerky zo zmesi biobavlny, modalu (TENCEL ™) a elastanu (LYCRA®). V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Absolútne pohodlné

Tkané boxerky s biobavlnou majú certifikáciu GOTS. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pre chladné noci

Pyžamo zo zmesi biobavlny, viskózy (LENZING™ Ecover™) a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Aj veľké veľkosti

Podprsenka s kosticami a čipkou zo zmesi recyklovaného polyamidu a elastanu. S kosticami a dodatočnými vsadkami zo silnej sieťoviny a obzvlášť širokými ramienkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

 Ako pavučinka

Nohavičky s čipkou z recyklovaného materiálu, zmesi polyamidu a elastanu. Bez nepríjemných bočných švov. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Nohy v teple

Pánske šľapky z velúrovanej kože spracovanej bez chrómu a s nastaviteľnou prackou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Zostaňte doma

Pohodlná dámska mikina zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru v strihu so spadnutými ramenami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.


Ideálne na gaučový relax
Pohodlné dámske zužujúce sa nohavice s pukmi zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pohodlie aj pre neho

Zužujúce sa pánske domáce nohavice s ozdobným švom zo zmesi biobavlny a polyesteru. Odporúčaná cena: 22,99 €.

 Jemné rebrovanie

Nátelníky z kvalitnej jemne rebrovanej pleteniny s biobavlnou majú certifikáciu GOTS. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

 S krátkym rukávom

Nátelníky s krátkym rukávom sú z kvalitnej jemne rebrovanej pleteniny s biobavlnou a majú certifikáciu GOTS. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Budete zvodná

Podprsenka s košíčkami z čipky je z recyklovaného materiálu. Má ľahké bezšvové košíčky s kosticami. Vo farbe orgovánovej alebo čiernej.  Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Neviditeľné pod oblečením

Nohavičky s vysokým pásom s čipkou zo zmesi recyklovaného materiálu polyamidu a elastanu a s ultraplochým zakončením nohavičiek. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria