Kúzlo svetla: Vianočné dekorácie pre váš dom

Šušťanie papiera, žiara a trblietanie… Prvé prípravy na adventný čas sú v plnom prúde! Či už ide o svetelné reťaze, vianočnú výzdobu alebo potreby na ručné práce – v tejto kolekcii Tchibo možno nájsť všetko pre malých aj veľkých fanúšikov vianočných sviatkov. Vďaka našej ponuke rôznych produktov s LED do interiéru aj exteriéru bude celý dom žiariť novým, sviatočným leskom. A ako si svoj domov vyzdobíte vy?

Kolekciu „Kúzlo svetla: Vianočné dekorácie pre váš dom“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. novembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. novembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.11.2021.

Osvetlenie pre radosť

Sada troch darčekov s mašličkou, s  90 pevne zabudovanými LED svetlami s teplým bielym svetlom. Na batérie, s funkciou časovača. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Každý rok znovu

Dekoračný veniec so 48 pevne zabudovanými LED svetlami s teplým bielym svetlom. Na batérie, s funkciou časovača. Priemer cca 35 cm. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Štýlová výzdoba

Kužeľové sviečky z pravého vosku s teplým bielym LED svetlom a s efektom mihotania plameňa. Na batérie, s časovačom, v balení 2 ks. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Ako živé

Dekoračné stromčeky vysoké cca 15 cm, 2 ks v balení. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Zažiari kdekoľvek

Papierová hviezda na akumulátor s mikro USB s funkciou časovača, s 10 LED žiarovkami s teplým bielym LED svetlom. Priemer cca 50 cm. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Dekorácie na sviatočný stôl

LED domčeky z pravého vosku s teplým bielym LED svetlom, na batérie, s funkciou časovača. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Na prírodno

Prestieranie z metalizovaného recyklovaného polyesteru, 4 ks v balení. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Dezert nesmie chýbať

Dezertné taniere z akostného porcelánu so zlatým dekorom, 4 ks v balení. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Nezabúdame na exteriér

Vonkajšie snežidlo z kvalitného skla, s ochranou proti striekajúcej vode, s 25 LED svetielkami s teplým bielym svetlom. Vrátane sieťového adaptéra a časovača. Priemer gule cca 35 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Pred dom alebo do záhrady?

Stromček s teplými bielymi LED svetlami v kovovom kvetináči, s ochranou proti striekajúcej vode, s funkciou časovača, vrátane sieťového adaptéra. Dve veľkosti. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

Príjemné tvorenie s vašimi ratolesťami

Sada na výrobu papierových stromčekov s certifikáciou FSC®. Na 5 papierových stromčekov (3x zelený, 2x biely). Možno používať opakovane vďaka magnetu. Vrecká a trblietavý papier je z papiera s certifikáciou FSC®. Výška cca 16 cm. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria