Letná romantika: Dámska móda do teplých dní

Aký je váš obľúbený pocit v lete? Čo by ste povedali na romantiku? S novou kolekciou Tchibo vnesiete do svojho letného šatníka závan vidieckeho štýlu. V týchto vzdušných, ľahkých a žensky pôsobiacich outfitoch môžete aj vo víre veľkomesta snívať o uvoľnenom živote v prírode.

Kolekciu „Letná romantika: Dámska móda do teplých dní“ nájdete v predajniach Tchibo od 20. júna 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 21. júna 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 14.06.2022.

Letná romantika

Tkané kockované šaty s biobavlnou. S certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Dreváky

Kožené nazúvacie topánky. Vrchný materiál: 100 % koža spracovaná bez chrómu. Stielka s mäkkým polstrovaním. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

KOŽA SPRACOVANÁ BEZ CHRÓMU

Kožené produkty sa v Tchibo vyrábajú z kože spracovanej bez chrómu. To na jednej strane prispieva k zníženiu záťaže, ktorú pre životné prostredie predstavuje chróm, a na druhej strane to eliminuje zdravotné riziká nielen pre zamestnancov v krajinách výroby, ale aj pre vás ako spotrebiteľov.

Dámsky pletený sveter

Letný pletený sveter z páskovej priadze s biobavlnou. S certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Rozšírené džínsy

Rozšírené džínsy z bavlny Cotton made in Africa. Skrátená dĺžka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Svetrík z jemného úpletu

Svetrík z jemného úpletu s podielom ľanu. Široký rebrovaný náplet na spodnom leme. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Ľanové bermudy

Ľanové šortky s vysokým pásom. 100% ľan. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

OBĽÚBENÝ ĽAN

Obľúbeným materiálom na leto odjakživa bol a stále je ľan. Žiadny div. Toto prírodné vlákno je totiž ľahko splývavé a vyrovnáva teplotu, takže oblečenie z neho pôsobí nádherne ležérne. A vyzerá elegantne, aj keď sa trochu pokrčí.

Ľanová elegancia

Ľanové šaty s výstrihom v štýle Carmen je možné nosiť s odhalenými alebo zakrytými ramenami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Tunika

Tunika s tkanou štruktúrou. Cotton made in Africa. Vtkaná kockovaná vzorka vichy. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Strečové nohavice

Strečové nohavice v 7/8 dĺžke s prírodným vláknom. Elastický materiál s kvalitnou viskózou. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Splývavé tričko

Tričko s rebrovanou vsadkou s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Obľúbený džersej

Džersejové nohavice s prírodným vláknom. Mäkko splývavá zmes viskózy a elastanu. Farba: koralová s celopotlačou a tmavomodrá s celopotlačou. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Praktické espadrilky

Espadrilky – cotton made in Africa. Protišmyková podrážka. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Oversized blejzer

Mušelínový blejzer v štýle oversized. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Elegantné šortky

Mušelínové šortky. Ľahký, tkaný materiál s krčeným efektom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

MÄKKÝ, MÄKŠÍ…MUŠELÍN

Táto zušľachtená bavlna je obzvlášť mäkká a ľahká. Skrátka ideálna voľba na leto!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria