TchiboŽivotný štýl

Letné kúsky pre neho i pre ňu: Materiály a vzory, ktoré vás nadchnú

Cítite ten jemný vánok na pokožke? Toto leto nás všetkých láka k vode! V Tchibo nájdete vzdušné outfity pre ženy aj pre mužov, ľahké návliečky, dekorácie v námorníckom štýle a tiež doplnky na stolovanie.

Kolekciu „Letné kúsky pre neho i pre ňu: Materiály a vzory, ktoré vás nadchnú“ nájdete v predajniach Tchibo od 9. augusta 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 10. augusta 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 3.8.2021.

Na pevninu aj na vodu

Pánske šortky zo zmesi bavlny a elastanu a s motívom kotvy majú 2 zadné vrecká na gombíky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27, 99 €.

Proti chladu

Pánska mikina v námorníckom štýle zo zmesi bavlny a polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pre každú postavu

Džersejové šaty zo zmesi biobavlny a modalu (TENCEL™). Odporúčaná cena: 21,99 €.

V štýle paperbag

Džínsová sukňa s pásom v štýle paperbag zo zmesi biobavlny a elastanu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Príjemné vďaka biobavlne

Dámske tričko s guľatým výstrihom a batikovou potlačou v námorníckom štýle, zo zmesi biobavlny a modalu (TENCEL™). Odporúčaná cena: 12,99 €.

Skvelý štýl

Sveter z jemného úpletu s polodlhým rukávom.  Odporúčaná cena: 19,99 €.

Zdobený vetrom

Náhrdelník s veternou ružicou so sklenenými kamienkami, nastaviteľná dĺžka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Neprehliadnuteľné

Náušnice s veternou ružicou so sklenenými kamienkami, rodiované, so striebornými háčikmi. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Smer more!

Prsteň s veternou ružicou so sklenenými kamienkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Náramok pre kompletnú sadu

Náramok s veternou ružicou so sklenenými kamienkami, nastaviteľná dĺžka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Štýlové ako vy

Náramkové hodinky z ušľachtilej ocele, s quartzovým strojčekom a náramkom z kože spracovanej bez chrómu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Pozdravy z mora

Veľká misa z kvalitného porcelánu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Malé misky z kvalitného porcelánu, 2 ks v balení. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Spánok ako pri vode

Krepové posteľné obliečky s recyklovaným polyesterom a mikrovláknom. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria