TchiboŽivotný štýl

Letné vzory a farby: Outfity a doplnky na každý deň

Vitaj, leto! Na nadchádzajúcu letnú sezónu pre vás Tchibo pripravilo módne štýly v podobe outfitov a šperkov. Kúsky, ktoré zaručene upútajú každý pohľad. Vzdušne ľahké, nádherne štýlové oblečenie, ktoré sa dá perfektne kombinovať či už vo všedný deň, alebo na dovolenke.   

Kolekciu „Letné vzory a farby: Outfity a doplnky na každý deň“ nájdete v predajniach Tchibo od 17. mája 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. mája 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 11.5.2021.

Top s výšivkou

Ľahký top bez rukávov s výšivkou z biobavlny je možné nápadito kombinovať. Odporúčaná cena: 10, 99 €.

V štýle Marlene

Neformálne nohavice Palazzo s potlačou zo zmesi viskózy a elastanu a s elastickým pásom so šnúrkou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Na všetko potrebné

Taška na rameno v lykovom vzhľade a s detailmi a popruhom z hnedej koženky. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Pohodlná na nosenie

Tuniková blúzka s potlačou zo zmesi biobavlny a elastanu s predĺženým zadným dielom.  Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pre ľahký letný outfit

Blúzkové tričko z čistej biobavlny s ažúrovou výšivkou. V tmavomodrej a bielej farbe. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Džínsová klasika

Džínsová sukňa s biobavlnou v mierne spratom vzhľade. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Nedbalá elegancia

Tričko zo zmesi polyesteru a biobavlny so vsadenou výšivkou v zadnom diele. Odporúčaná cena: 10,99 eur.

Podčiarknu ženskosť

Šortky zo 100 % biobavlny s ažúrovou výšivkou. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Obľúbený námornícky štýl

Džersejové šortky v námorníckej modrej zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyesteru a elastanu. Odporúčaná cena: 10,99 eur.

Ľahké ako vánok

Blúzkové tričko zo zmesi biobavlny a viskózy (Lenzing), vo farbe červenej alebo modrej. Odporúčaná cena: 14,99 eur.

Skvele sedia

Sedemosminové elastické nohavice z viskózy, polyamidu a elastanu, vo farbe červenej alebo tmavomodrej. Odporúčaná cena: 14,99 eur.

Na mobil a na karty

Malá taštička na rameno odnesie to najdôležitejšie. Odporúčaná cena: 12,99 eur

Doplnky zdôraznia štýl

Dva náramky, jeden zo sodalitu, druhý z ušľachtilej ocele s modrým kameňom Mačacie oko. Odporúčaná cena: 17,99 eur

Vysoký komfort

Dámske sandále s koženou stielkou zaisťujú pri nosení maximálny komfort. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria