TchiboŽivotný štýl

Ležérne kúsky na každý deň: Pohodlná móda na von i na doma

Nechajme starosti minulého roka za sebou a venujme sa tento týždeň aktívne relaxovaniu. V novej kolekcii Tchibo nájdete módne športové a domáce oblečenie, ktoré je perfektnou voľbou pre útulné dni v pohodlí domova, ale ktoré sa hodí aj na outdoorové aktivity – od legín cez tričká až po hrejivý kabátik či bundu. K tomu pár hrejivých zimných doplnkov – a nádherne ležérny vzhľad je na svete!

Kolekciu „Ležérne kúsky na každý deň: Pohodlná móda na von i na doma“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. januára 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 19. januára 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 12.1.2021.

Na doma aj na von

Mikina s kapucňou s predĺženým strihom a bočnými rozparkami zo zmesi biobavlny a polyesteru. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Hlava musí byť v teple

Pletená čiapka s vnútorným lemom s flísovou vložkou. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Zaujme na prvý pohľad

Ľadvinka z hebkého hrejivého plyšu s možnosťou nosenia cez boky alebo ako crossbody. Odporúčaná cena: 12,99 €.

V trendovej ľadovo modrej

Hrejivá, jemne vypasovaná prešívaná bunda s impregnáciou evoPel®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Multifunkčná

Taštička na mobil a karty chráni mobil pred mrazom a poškriabaním. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Bude teplo!

Bunda do dažďa s vestou a kapucňou, nastaviteľnou do šírky. Vesta sa dá vybrať a nosiť samostatne. Odporúčaná cena: 54,95 €.

Vrstvenie:

Svet módy pozná vrstvený vzhľad ako vrstvenie rôznych kúskov oblečenia cez seba. Pri bunde do dažďa z Tchibo skombinujete eleganciu a praktickosť, a navyše aj ďalšiu hrejivú vrstvu.

S vlnou merino, ako stvorenou na zimu

Dámske funkčné tričko so 48 %  vlny merino Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Na doma aj na šport

Dámske funkčné nohavice s vlnou merino dostanete exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Výstrih s gombíkmi

Pánske funkčné tričko s vlnou merino dostanete exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Vlna merino

Jemná vlna funguje ako prírodné funkčné vlákno: je ľahká, mäkká, odvádza vlhkosť a výborne udržiava teplo. A pretože je vlna merino príjemná na dotyk, je možné ju nosiť priamo na tele – ako pohodlné oblečenie pri domácej relaxácii alebo ako bielizeň na zimné športy.

Prirodzene hrejivé

Termopodkolienky s vlnou majú extra mäkké froté polstrovanie a zosilnenú oblasť priehlavku. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria