TchiboŽivotný štýl

Ležérny módny štýl: Jarná móda pre ženy aj mužov

Jar je tu – ste pripravení na záplavu kvetov? S  novou kolekciou Tchibo môžete rozkvitnúť aj vy – prináša totiž ľahké, kvalitné materiály z biobavlny alebo recyklovaného polyesteru v kombinácii s jednoduchými strihmi. Pestré ako jar – a ležérne ako vy!

Kolekciu „Ležérny módny štýl: Jarná móda pre ženy aj mužov“ nájdete v predajniach Tchibo od 22. februára 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 23. februára 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 16.2.2021.

S ekologicky šetrnou impregnáciou

Prešívaná bunda s ultraľahkým hrejivým vatovaním z recyklovaného materiálu a s ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Svieže farby

Plisovaný kruhový šál zo 100 % polyesteru (recyklovaného). Odporúčaná cena: 9,99 €.

Do teplejších dní

Kabátik z jemného úpletu zo zmesi viskózy (od Lenzing), polyamidu a elastanu.  
Odporúčaná cena: 19,99 €.

S prírodným vláknom

Kvetované halenkové šaty zo splývavého krepovaného tkaného materiálu – 100 % viskóza (od Lenzing). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Absolútne štýlová

Cargo bunda z elastického materiálu zo zmesi biobavlny, polyesteru, elastanu a viskózy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Švihácky šarm

Pánske sako s bočnými rozparkami zo zmesi polyesteru a polyakrylu, s podšívkou zo 100 % bavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 89,95 €.

Absolútne štýlová

Košeľa strihu comfort fit zo zmesi biobavlny a viskózy. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Ležérne v každej situácii

Krátky kabát rovného strihu zo 100 % bavlny, vzadu s rozparkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Univerzálna

Biela košeľa piké strihu modern fit s certifikáciou GOTS z 95 % biobavlny a 5 % elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

S biobavlnou

Ekologické pestovanie? Samozrejme! Pri pestovaní biobavlny pre Tchibo sa používajú výhradne prírodné hnojivá a prostriedky na ochranu rastlín proti škodcom. To vedie k úsporám vody, zachovaniu úrodnosti pôdy a k ochrane zdravia aj životného prostredia.

Sadnú perfektne

Nohavice chino s mierne obnoseným vzhľadom zo zmesi biobavlny. Vo farbe modrej, olivovo zelenej alebo vo farbe ťavej srsti. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Pre dokonalý štýl

Pulóver z 80 % biobavlny a 20 % polyamidu.  Odporúčaná cena: 19,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria