TchiboŽivotný štýl

Luxusne pohodlná bielizeň: Domáce oblečenie a bielizeň v prémiovej kvalite

Doprajte si pocit luxusu na tele – s prémiovou spodnou bielizňou, jemnou nočnou bielizňou a úžasne pohodlným oblečením na doma z Tchibo. Dezény, materiály a strihy, ktoré ponúka táto kolekcia, zabezpečujú vynikajúci komfort nosenia a súčasne maximálny štýl. A navyše vzbudzujú náladu užiť si ráno o niečo dlhšie!

Kolekciu „Luxusne pohodlná bielizeň: Domáce oblečenie a bielizeň v prémiovej kvalite“ nájdete v predajniach Tchibo od 5. októbra 2020. Pre držiteľov TchiboCard je dostupná online už od 29.09.2020.

Môj ranný okamih

Čipkovaná podprsenka bez kostíc a s mäkkými košíčkami jemne tvaruje a výborne sa nosí. Čipka: 88 % polyamid, 12 % elastan (LYCRA®), podšívka: 85 % polyamid, 15 % elastan (LYCRA®). Veľkosti 75 – 80 A, 75 – 85 B, 75 – 80 C. Odporúčaná cena: 14,99 €. Brazílske nohavičky z jemnej čipky – zloženie: 88 % polyamid, 12 % elastan (LYCRA®), klin 100 % biobavlna. Veľkosti S 36/38 – L 44/46. Dva kusy v balení. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Obľúbená čipka

Poddajná a elegantná – klasické podprsenky a podprsenky s mäkkými košíčkami okúzľujú jemným trojrozmerným leopardím vzorom, nohavičky zas svojim špeciálnym materiálom: elegantná leopardia čipka pôsobí zmyselne a exkluzívne.

V hebkom objatí

Mäkký župan s podšívkou z hebkého plyšu s bočnými vreckami. Vrchný materiál 100 % polyester. Veľkosti 36/38 – XL 48/50. Dostanete exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Súčasným trendom je maximálne pohodlie doma a v blízkom okolí. Či už v posteli, na verande alebo cestou do najbližšej pekárne – pohodlné oblečenie z Tchibo zaistí maximálne uvoľnenie a eleganciu kdekoľvek.

Komfort doma aj vonku

Domáca súprava s elastickým lemovaním na koncoch rukávov, nohavíc a na spodnom leme. Zloženie: 95 % modal (TENCEL™), 5 % elastan (LYCRA®). Veľkosti S 36/38 – XL 48/50. Odporúčaná cena: 31,99 €.

S prírodným vláknom

Oblečenie z vlákna Lenzing TENCEL™ je obzvlášť mäkké a poddajné – a navyše toto vlákno, získavané z bukového dreva, prispieva vďaka ekologicky šetrnej produkcii tiež k ochrane životného prostredia.

Perfektný štýl

Podprsenka s mäkkými košíčkami v ponuke až do veľkosti E jemne tvaruje aj bez kostíc a výborne sa nosí. Zloženie: 73 % polyamid, 27 % elastan (LYCRA®). Veľkosti 80 – 95 D, 80 – 95 E. Dostupné exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €. Nohavičky s vysokým pásom pre ľahko tvarujúci efekt s ultraplochým zakončením sa nerysujú pod oblečením. Veľkosti S 36/38 – XL 48/50. Odporúčaná cena: 11,99 €.  


S elegantným vzorom paisley

Pánske pyžamo zo 100 % biobavlny, certifikované podľa GOTS. Veľkosti M 48/50 – XXL 60/62. Odporúčaná cena: 27,99 €. Dámske pohodlné nohavice s elastickým žabkovaným pásom a so šnúrkou na zaväzovanie. Zloženie: 95 % viskóza (od Lenzing), 5 % elastan (LYCRA®). Veľkosti S 36/38 – XL 48/50. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Vzor paisley

Tento abstraktný vzor pripomínajúci lístky alebo kvapky pochádza z Orientu, kde sa používal na zdobenie ušľachtilých materiálov, ako je napríklad hodváb. Vzor paisley je dnes absolútne trendy a je výrazom decentného luxusu a exkluzivity.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria