TchiboŽivotný štýl

Móda a bývanie v boho štýle: Vyrobené s ohľadom na prírodu

Pre všetky voľnomyšlienkárske a kreatívne osobnosti: Boho je symbolom nekonvenčného štýlu! Je pestrý a pritom pôsobí útulne. Je ležérny a súčasne vkusný. Nechajte sa inšpirovať vzorovanými obliečkami, prírodnými dekoráciami a udržateľnými materiálmi z Tchibo. Tak vytvoríte zo svojej domácnosti krásne miesto na relaxáciu.

Kolekciu „Móda a bývanie v boho štýle: Vyrobené s ohľadom na prírodu“ nájdete v predajniach Tchibo od 21. júna 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 22. júna 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 15.6.2021.

Snívanie v marhuľovej

Perkálová posteľná bielizeň zo 100 % biobavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Z biobavlny

Obliečky na vankúš renforcé zo 100 % biobavlny, 2 ks v balení. Vo farbe terakoty alebo mätovo zelenej. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 9,99 €.

V štýle hammam

XL osuška zo 100 % biobavlny dobre saje vodu a rýchlo schne. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Ručná výroba

Úložné košíčky z morskej trávy, priemer cca 16 cm a 12 cm. 2 ks v balení. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Na dekoráciu aj relax

Dekoračný vankúš zo 100 % biobavlny a s výplňou z recyklovaného polyesteru. Béžovo-biely alebo béžovo-čierno-biely. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 22,99 €.

Posaďte sa u nás!

Vankúš na sedenie zo zmesi polyesteru a ľanu s výplňou z recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 39,99 €.

Pre chvíle relaxu

Sviečka v skle s príjemnou vôňou Fresh Cotton. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Ružové svetielka

Tri svietniky z ružového skla. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Nerušiť! Leňoším!

Pletená závesná sieť s drevenými dielmi z lakovaného masívneho bukového dreva. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Inšpirácia morom

Posteľné obliečky z mikrovlákna s brmbolcami, zo zmesi polyesteru a recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €, na dvojlôžko 31,99 €.

Belasé sny

Tkaná nočná košeľa zo zmesi viskózy od Lenzing a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

S jemným vzorom

Tuniková halenka zo 100 % biobavlny. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Sezóna midi začína

Šaty s volánovou sukňou zo 100 % viskózy (od Lenzing). Odporúčaná cena: 27, 99 €.

Vzdušné a praktické

Ľanové šortky s vysokým pásom zo zmesi ľanu a viskózy (od Lenzing). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria