TchiboŽivotný štýl

Na výlet k vode: Udržateľné doplnky, móda a hry

Čím teplejšie sú letné dni, tým viac cool musí byť outfit! Tchibo to vie a preto prináša kolekciu oblečenia k vode a na pláž pre celú rodinu. Oblečenie Tchibo je veľmi štýlové, navyše spĺňa aj veľkú časť nárokov na trvalú udržateľnosť. Prajeme vám veľa zábavy na pláži!

Kolekciu „Na výlet k vode: Udržateľné doplnky, móda a hry“ nájdete v predajniach Tchibo od 31. mája 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 1. júna 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 25.5.2021.

Na pláž pohodlne

Plážové froté šaty zo zmesi biobavlny a polyesteru, s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 22,99 €.

S recyklovaným materiálom

Dievčenské bikiny zo zmesi recyklovaného polyamidu, polyamidu a elastanu LYCRA® XTRA LIFE™. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Špeciálne vlákno

Oblečenie k vode a na pláž s vláknom LYCRA® XTRA LIFE™ má dlhšiu životnosť. Toto špeciálne vlákno je viac než 10-krát odolnejšie proti chlórovanej vode, teplu a prostriedkom na opaľovanie.

Štvordielna súprava

Detská súprava bikín zo zmesi recyklovaného polyamidu a elastanu LYCRA® XTRA LIFE™. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Jedlo uchová čerstvé

Chladiaca taška XXL, vonkajší materiál biobavlna. Odporúčaná cena: 22,99 €.

A bude zábava!

Súprava bumerangov z preglejky s certifikáciou FSC®. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Kto ma chytí?

Loptička do vody skáče po hladine ako skákacia loptička. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Vzdušné a praktické

XL uterákové pončo 2 v 1  z biobavlny. Dva uteráky sa po zapnutí gombíkov zmenia na pončo. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Bez piesku na deke

Plážová deka neprepúšťajúca piesok. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Dobrú chuť pod šírym nebom

Pikniková súprava pre 4 osoby obsahuje 8-dielny príbor a štyri robustné a pritom ľahké taniere. Odporúčaná cena: 19,99 €.

S ochranou pred UV žiarením

Detská súprava z recyklovaného materiálu s ochranným faktorom 80. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Chránia pokožku

Plavky s recyklovaným materiálom a ochranou proti UV žiareniu s ochranným faktorom 80. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Proti piesku aj slnku

Plážová mušľa z tkaniny s ochranným UV faktorom a s plochou na ležanie, vrátane úložnej tašky a kolíkov. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Osviežujúce pásiky

Pruhované maxišaty z interlokovej tkaniny s dvoma bočnými vreckami. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Príjemný pocit aj v teple

Froté polokošeľa zo zmesi biobavlny a polyesteru. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Štýlová aj na pláži

Zavinovacie šaty zo 100 % viskózy (od Lenzing). Odporúčaná cena: 27,99 €.

Do horúcich dní

Detský overal s certifikáciou GOTS zo zmesi biobavlny a elastanu. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria