Nadčasová kocka: Dámska móda v jesenných farbách

Pripravení na nový vzhľad? Táto kolekcia Tchibo ponúka vďaka štýlovým kockovaným vzorom, hebkej pletenine, udržateľným vláknam a elegantným strihom všetko pre váš obľúbený outfit. Či už dávate prednosť elegantnému alebo casual vzhľadu – táto jeseň bude nádherne štýlová!

Kolekciu „Nadčasová kocka: Dámska móda v jesenných farbách“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. októbra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 19. októbra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 12.10.2021.

Hrejivý do chladných dní

Kabát v ležérnom oversized strihu z vlnenej zmesi s recyklovaným materiálom a s vlnou s certifikátom RWS. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 99,95 €.         

V skrátenej dĺžke

Úzke strečové nohavice zo zmesi viskózy (od Lenzing), polyamidu a elastanu v dĺžke po členky. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Komfort pre vaše nohy

Nízke kožené čižmy z kože spracovanej bez použitia chrómu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Perfektný štýl

Pletené šaty s vlnou s certifikátom RWS. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Ako druhá koža

Módne pančuchové nohavice 60 DEN zo zmesi polyamidu a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 7,99 €.

Doplnky robia celok

Taška cez rameno z koženky vyrobenej na  vodnej báze a s dĺžkovo nastaviteľným ramenným popruhom. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Kocky alebo štvorce?

Pletený sveter s rolákovým golierom a spadnutými ramenami zo zmesi polyakrylu, vlny a polyamidu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Kocky sú v kurze

Mäkká elastická kockovaná sukňa rozšíreného strihu do A z teplákoviny zo zmesi modalu (TENCEL™), viskózy (od Lenzing), recyklovaného polyesteru (recyklovaný) a elastanu. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Unisex

Šál so strapcami je zo zmesi vlny s certifikátom RWS a recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Sedia dokonale

Ponožky z biobavlny s certifikáciou GOTS. V balení 3 páry. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Ležérna elegancia

Sukňa v koženom vzhľade puzdrového strihu je v dĺžke po kolená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Iná farba – iný vzhľad

Tričko s okrúhlym výstrihom ku krku zo zmesi biobavlny a modalu. Farba čierna alebo krémová. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Teplo aj pod šatami

Nepriehľadné termolegíny – 100 DEN, s recyklovaným polyesterom a elastanom. Vo farbe čiernej alebo tmavomodrej. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria