Novoročné upratovanie: Skvelí pomocníci do domácnosti

Je čas na jarné upratovanie! V Tchibo nájdete všetko, čo k tomu budete potrebovať: od potrieb na umývanie riadu cez kefy na starostlivosť o srsť alebo na šaty až po pomôcky na jednoduché upratovanie, ako sú handričky na čistenie alebo napríklad citrusový prípravok na umývanie riadu – v našej kolekcii nájdete široké spektrum skvelých výrobkov, ktoré vám uľahčia jarné upratovanie.

Kolekciu „Novoročné upratovanie: Skvelí pomocníci do domácnosti“ nájdete v predajniach Tchibo od 10. januára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 11. januára 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 4.01.2022.

Na čalúnenie a textílie

Kefa na čalúnenie a textílie s recyklovaným materiálom. Jednoduché čistenie pod tečúcou vodou. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Na žalúzie

Čistiaca kefa 2 v 1 s recyklovaným materiálom: 1 strana s mikrovláknovým poťahom, 1 strana so štetinami. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Na riad

Štetka na umývanie riadu s výmennou hlavou. S recyklovaným materiálom vrátane náhradnej hlavy. Dĺžka cca 12 cm. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Odtok neodteká?

Opakovane použiteľné čistiace tyčinky na odtoky, každá cca 47 cm, 100% polyetylén (I’m green™).  V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Praktické riešenie pre rúry

Kefa so škrabkou na rúru s recyklovaným materiálom. Zahnutý tvar štetín. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Proti hrdzi

Odpudzovač hrdze na cca 600 umývaní riadu je ekologicky šetrná alternatíva k chemikáliám a hliníkovej fólii. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Perfektný na podlahy

Akumulátorový vysávač Leifheit „Regulus Aqua PowerVac“ 2 v 1 pre  bezkáblové vysávanie a vytieranie podláh v jednom. Flexibilné upratovanie vďaka výkonnému 24 V lítium-iónovému akumulátoru. Záruka 2 roky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 279 €.

Všestranný parný pomocník

Kompaktný parný čistič s rýchlym nahrievaním, zásobníkom na vodu s objemom 250 ml, v balení vrátane 2 okrúhlych kefových nástavcov, nástavcov na presné čistenie a stierky. 3 roky záruka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 64,95 €.

Všetko na svojom mieste

Úložné boxy do zásuvky s ochranným látkovým poťahom. V balení 2 kusy. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Multifunkčný regál

Úložný regál z masívneho lakovaného kaučukovníkového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 159 €.

Vyrobené z troch PET fliaš

Vrecko na štipce na bielizeň s recyklovaným materiálom. S háčikom na zavesenie na sušiak alebo na bielizňovú šnúru. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Aj štipce možu dobre vyzerať

Štipce na bielizeň s čalúnenými svorkami. V balení 20 ks. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Na srsť vašich miláčikov

Kefa s recyklovaným materiálom, ideálna na srsť krátkosrstých psov. Nastaviteľné pútko na ruku. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria