TchiboŽivotný štýl

Oblečme sa do farieb: Pestré kúsky pre veselú jeseň

Život je pestrý – a s kolekciou Tchibo bude ešte pestrejší! Výrazné farby vyzerajú pôsobivo v kombinácii s jesennými tónmi a udržateľnými materiálmi. Či už hľadáte pohodlné hoodie mikiny, ležérne džínsy alebo pestrofarebné tričká, táto kolekcia ponúka oblečenie pre celú rodinu. Aký bude váš obľúbený outfit?

Kolekciu „Oblečme sa do farieb: Pestré kúsky pre veselú jeseň“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. septembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. septembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.9.2021.

Veselé pásiky

Detská mikina s kapucňou, zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru sa dá nosiť aj ako šaty. Odporúčaná cena: 19, 99 €.

Zahrejú v chladnom ráne

Termolegíny z biobavlny, recyklovaného polyamidu a elastanu (LYCRA®) majú certifikáciu GOTS. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Na každý deň v škôlke

5 párov ponožiek zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyamidu a elastanu (LYCRA®), s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pre ocina

Hoodie mikina s kapucňou zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru, tmavomodrá alebo oranžová. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Pre maminu

Teplákové šaty s podšitou kapucňou zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru Odporúčaná cena: 27,99 €.

Pre deti

Detská mikina zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru s kapucňou v modrej alebo žltej farbe. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Univerzálny

Pletený šál s rebrovanou štruktúrou zo zmesi recyklovaného polyesteru a polyakrylu. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Obľúbená teplákovina

Šaty z teplákoviny s mierne rozšíreným strihom, zmes biobavlny a recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Príjemne zahreje

Mikina zo zmesi biobavlny a recyklovaného polyesteru s príjemne mäkkou kapucňou. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 24,99 €.

Maximálne pohodlné

Nohavice s biobavlnou so sťahovacou šnúrkou v páse. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Ľahké ako pierko

Topánky typu sneaker zo 100 % recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Poďme púšťať šarkana!

Šarkan v kompaktnej malej taške sa dá zobrať kamkoľvek. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Zabaví deti aj dospelých

Veľký drevený vĺčik s 3 motívmi na výmenu. Kruhy s motívmi sú z papiera z udržateľnej produkcie. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria