TchiboŽivotný štýl

Parížske módne novinky: Okúzľujúci štýl veľkomesta

Udržiavaný, ženský a pritom nenásilný – taký je francúzsky štýl obliekania. Kolekcia Tchibo s módnymi vzormi ako sú prúžky a bodky je inšpirovaná prirodzenosťou a eleganciou. Ponúka kvalitné, udržateľné materiály a nadčasové doplnky. V typických francúzskych farbách, medzi ktoré patrí aj povestný koňakový tón, budete vyžarovať dokonalý francúzsky šarm – nielen v uliciach Paríža.

Kolekciu „Parížske módne novinky: Okúzľujúci štýl veľkomesta“ nájdete v predajniach Tchibo od 25. januára 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 26. januára 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 19.1.2021.

Športová elegancia

Blejzer s tenkým polstrovaním v oblasti ramien vyzerá vždy dobre. 68 % viskóza (od Lenzing), 27 % polyester, 5 % elastan. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Hit sezóny

Kapitánska čiapka je „must have“ nadchádzajúcej jarnej sezóny. Elastická vsadka na zadnej strane zaručí pohodlné nosenie. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Prúžky omladzujú

Tričko s ¾ rukávom, certifikované podľa GOTS. Vyrobené z 96 % biobavlny a 4 % elastanu. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pohodlné nosenie

Strečové nohavice zo zmesi viskózy (od Lenzing), polyamidu a elastanu sú v tmavomodrej alebo červenej farbe. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Podčiarknu ženskosť

Bodkované midišaty koňakovej farby so žabkovaným lemom na rukávoch. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Neprehliadnuteľná

Blúzka koňakovej farby s bielymi bodkami, so zapínaním na gombík na šiji. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Elegantná koňaková farba

Hnedá je nová čierna. Preto pre nadchádzajúcu sezónu prináša Tchibo trendy koňakovú farbu. Tento výrazný hnedý ton sa dá skvele skombinovať prakticky so všetkými farbami a postará sa o nežne ženský vzhľad. Niet divu, že koňaková je stálicou základného repertroáru francúzskej módy.

Všestranný

Pletený pulóver s melírovaným efektom zo 100 % biobavlny, certifikovaný podľa GOTS. Odporúčaná cena: 27,99 €.

S nápisom

Mikina s nápisom zo 60 % biobavlny a 40 % polyesteru. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Neodolateľne pôvabná

Plisovaná sukňa s elastickým pásom zo 100 % polyesteru je mimoriadne pohodlná na nosenie. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Módny štýl Melange

Skombinujte decentnú sukňu s mikinou a ukážte sa v pravom francúzskom štýle. Ten je charakteristický kombinovaním štýlov, materiálov, vzorov a farieb a vyzerá úžasne v každej veľkosti!

Lichotivý strih

Pletený sveter s gombíkmi, certifikovaný podľa GOTS, zo 100 % biobavlny má mierne padnuté ramená, čo lichotí postave. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria