TchiboŽivotný štýl

Pastelová kúpeľňa: Jemné farby a vzory tropického leta

Leto je tu – a čoskoro bude aj vo vašej kúpeľni! Môžete sa tešiť na svieže farby, tropické potlače a množstvo produktov pre starostlivosť o krásu – jednoducho všetko, čo zaistí skutočne štýlovú sezónu!

Kolekciu „Pastelová kúpeľňa: Jemné farby a vzory tropického leta“ nájdete v predajniach Tchibo od 2. augusta 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 3. augusta 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 27.7.2021.

Extra veľká

XL froté osuška zo 100 % biobavlny a s certifikáciou GOTS, kombinácia ružová – žltá – tyrkysová, alebo tyrkysová a sivá. Odporúčaná cena: 22, 99 €.

Predložka do kúpeľne

Vhodná aj na podlahy s podlahovým kúrením. Vo farbe marhuľovej (exkluzívne na www.tchibo.sk), tyrkysovej alebo sivej. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Žinky na umývanie

Veľmi mäkké na pokožku, zo 100 % biobavlny a s certifikáciou GOTS. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Dekoratívne úložné košíky

S prírodným pletivom a textilom zo 100 % recyklovaného polyesteru. V balení 2 ks, výška cca 14 a 11 cm. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Úložný box

S LED zrkadlom, rozmery cca 25 x12 x 25 cm. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Skrinka pod umývadlo

Skrinka s úložným priestorom a s otočnými vložkami. Vyrobené v Nemecku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 109,00 €.

S certifikáciou FSC®

Prísne smernice FSC® zabezpečujú zodpovedné lesné hospodárstvo od stromu až po hotový výrobok. Naše lesy tak budú zachované aj pre budúce generácie.

Lavica na sedenie

Lavica na kolieskach poskytuje miesto na sedenie aj úložný priestor. Vyrobené v Nemecku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 109,00 €.

Odkladacia skrinka

Kúpeľňová skrinka s úložným priestorom a otočnými vložkami. Vyrobené v Nemecku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 199,00 €.

Stojaci regál

Regál s 3 priehradkami s masívnym bambusovým rámom. S certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Organizéry

Organizéry z bambusu, dva v balení, jeden s vyberateľným rozčlenením. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Reproduktor s vtáčím spevom

S pohybovým senzorom a dvoma rôznymi zvukmi. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Sprchová hlavica

Multifunkčná sprchová hlavica s 5 rôznymi možnosťami vodného prúdu. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria