Prebudiť sa do jari: Dámska spodná a nočná bielizeň

A s ňou aj chuť nakupovať. Najlepšie na tom je, že jarnú dennú a nočnú bielizeň Tchibo si môžete ľahko objednať z pohodlia svojho domova.

Kolekciu „Prebudiť sa do jari: Dámska spodná a nočná bielizeň“ nájdete v predajniach Tchibo od 14. marca 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 15. marca 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 8.03.2022.

Elegantná

Mäkká podprsenka bez kostíc a vystuženia má dvojvrstvové nepriehľadné košíčky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pastelové tóny

Nohavičky z jemného materiálu microtouch, 2 ks v balení. Odporúčaná cena: 10,99 €

Jemný kardigán     

Kardigán z jemného úpletu s recyklovaným materiálom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Nádherná súprava

Pyžamová súprava z biobavlny s azúrovým vzorom je taká pohodlná, aká je krásna. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Na spanie i denné nosenie

Košieľky z biobavlny a elastanu sú ako vaša druhá koža. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.

A spíte ako v biobavlnke

Nočná košeľa so zaobleným spodným lemom zo zmesi biobavlny a viskózy LENZING™ ECOVERO™. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Hello!

V pyžame vyrobenom zo zmesi biobavlny a recyklovaných materiálov môžete spať naozaj pokojne, pretože jeho kúpou ste podporili udržateľnosť životného prostredia. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Nohy v teple  

Šľapky s protišmykovou podrážkou a mäkkou stielkou pre pohodlné kroky doma. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Doma len príjemne

Tak sa budete cítiť v domácej súprave z mäkkého úpletu, v ktorom je aj recyklovaný polyester.  Odporúčaná cena: 39,99 €.

Optický klam

Zmenšujúca podprsenka v orgovánovej alebo tmavomodrej farbe svojim špeciálnym strihom opticky zmenšuje prsia o jednu veľkosť košíčkov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Nikdy nie je dosť

Nohavičky z mäkkého materiálu microtouch na tele ani necítite. V balení 5 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Mimoriadne jemné

Orgovánové alebo tmavomodré tričko s dlhým rukávom z exkluzívnej zmesi modalu (TENCEL™), hodvábu a elastanu je také príjemné, že ho  nebudete chcieť vyzliecť. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Vyformujú bruško

Nohavičky so zvýšeným pásom pre peknú siluetu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Brazíl style

Brazílske nohavičky Magic Cut s ultraplochým zakončením sú pod oblečením neviditeľné. V balení 2 ks v orgovánovej alebo tmavomodrej farbe. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria