TchiboŽivotný štýl

Pripravení na workout: Móda a doplnky pre skvelú formu

Nájdite si čas na šport! Tento týždeň sme pre vás pripravili kolekciu, ktorá sa postará o perfektnú motiváciu: nájdete v nej vysoko funkčné tričká, legíny a plavky a tiež celý rad ďalších produktov, ktoré vám podstatne uľahčia tréning. Môžete postupovať vlastným tempom – či už v posilňovni, doma alebo vonku. Stačí si obliecť naše športové oblečenie – a ide sa na to!

Kolekciu „Pripravení na workout: Móda a doplnky pre skvelú formu“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. marca 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. marca 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.3.2021.

Na cvičenie aj na masáž

Reakčná loptička na masáž a cvičenie s priemerom 10 cm. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Pre perfektný výkon

Bežecký opasok na smartphone s reflexnými prvkami. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Vo farbe je sila

Tri posilňovacie gumy s rôznym odporom, každá dlhá 265 cm. V balení 3 kusy. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Aj na domáce použitie

Závesný posilňovací systém na cvičenie s vlastnou hmotnosťou. Dĺžka každého pásu 218 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Perfektný na kruhový tréning

Cvičebný pás z prírodného latexu na posilňovacie a vytrvalostné cvičenia, zlepšovanie koordinácie, rovnováhy a ohybnosti. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Príjemná na telo

Bezšvová dvojvrstvová športová podprsenka zo zmesi polyamidu (TACTEL®), polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 12,99 €.

S prírodným vláknom

Tričko s úpravou DryActive Plus zo zmesi polyesteru a viskózy (od Lenzing), v troch farbách. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 11,89 €.

Pohodlný vysoký pás

Bezšvové 7/8 legíny s úpravou DryActive Plus zo zmesi polyamidu a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Multitalent

Balančná doska Twister na zlepšenie rovnováhy a posilňovanie svalov. Exkluzívne na  
                          www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Priedušné a protišmykové

Tenisky sneaker s protisklzovou podrážkou a priedušným vrchným materiálom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Odolné voči chlóru

Športové plavky odolné voči chlóru a UV žiareniu s nepriehľadnou prednou stranou zo zmesi polyesteru (ECONYL®) a elastanu (LYCRA® XTRA LIFE). Odporúčaná cena: 22,99 €.

Ideálna na prezliekanie

Podložka na prezliekanie slúži zároveň na odkladanie mokrých plaviek. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Je to v suchu

Športová taška so zosilneným dnom a s extra priehradkou na topánky a mokré oblečenie. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria