Psie počasie nás baví: Móda do dažďa pre dospelých a doplnky pre psov

Škaredé počasie? To pre nás neexistuje! S novou kolekciou Tchibo, ktorá obsahuje všetko od oblečenia do dažďa cez flísové bundy až po trekingové topánky budete skvele vybavení do každého počasia a navyše budete vždy vyzerať štýlovo. A s našimi hračkami pre psy a funkčným vybavením pre štvornohých domácich miláčikov bude na každej prechádzke skvelá zábava.

Kolekciu „Psie počasie nás baví: Móda do dažďa pre dospelých a doplnky pre psov“ nájdete v predajniach Tchibo od 6. septembra 2021 alebo
v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 7. septembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 31.8.2021.

Výrazné lemovanie

Bunda do dažďa zo 100 % recyklovaného polyesteru s vysoko účinnou ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel a s podšívkou zo sieťoviny a taftu. Odporúčaná cena: 49, 99 €.

Moja? Tvoja? Naša!

Unisex bunda do dažďa zo 100 % polyesteru s ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel, v žltej alebo červenej farbe. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Ochráni svoj obsah pred vodou

Batoh do dažďa z materiálu odolného voči vode, s oddelením na laptop. Objem cca 6 l. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 31,99 €.

Proti vetru a dažďu

Pončo do dažďa s rukávmi je zo 100 % recyklovaného polyesteru, má vysoko účinné laminovanie a ekologicky šetrnú impregnáciu evoPel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Kaluže nie sú prekážka

Nízke čižmy matného vzhľadu s vyberateľnou stielkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Bezpečne ochráni

Reflexná vesta pre psa chráni pred nepriazňou počasia. S integrovaným vreckom a otvorom na vodidlo na vrchnej časti. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Ideme na prechádzku!

Vodeodolná taštička na dobroty pre maznáčika s integrovaným zásobníkom na vrecúška na exkrementy. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Viditeľné doďaleka

Reflexné pásky na labky s nastaviteľným suchým zipsom. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Autosedačka pre psa

Pre malé a stredne veľké psy. Odpudzuje vodu a nečistoty. Upevňovací popruh možno pripevniť k opierke hlavy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Pohodlné sprchovanie

Kefa na sprchovanie domácich miláčikov so zásobníkom na šampón. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Funkčný kabát 3 v 1

Funkčný outdoorový kabát do dažďa zo 100 % recyklovaného polyesteru a s ekologicky šetrnou impregnáciou, s vyberateľným flísovým kabátom a odnímateľnou kapucňou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,99 €.

Vodotesné

Trekingové topánky s vodotesnou membránou a vyberateľnou stielkou, vrátane náhradných šnúrok. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 59,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria