Ranná žiara: Spodná bielizeň pre ňu aj pre neho

Túžite vnímať leto všetkými zmyslami? Nemôžeme ovplyvniť počasie, ale máme pre vás perfektnú dennú a nočnú bielizeň na letnú sezónu. Bielizeň z Tchibo vám bude verným, prakticky neviditeľným spoločníkom cez deň aj v noci. A s našou nočnou bielizňou budete mať chuť ísť spať už pred západom slnka.

Kolekciu „Ranná žiara: Spodná bielizeň pre ňu aj pre neho“ nájdete v predajniach Tchibo od 30. mája 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 31. mája 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 24.05.2022.

Jemná krása

Podprsenka z jemného materiálu microtouch s mäkkými, ľahko vatovanými košíčkami. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Obľúbený strih

Brazílske nohavičky z jemného materiálu microtouch majú zadný diel ozdobený  čipkou zo zmesi s recyklovaným polyamidom. V balení 2 kusy. Odporúčaná cena: 12,99 €.

S prírodným vláknom

Župan s prírodným vláknom zo 100 % viskózy (LENZING™ ECOVERO™) s praktickým opaskom na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ideálne aj na pyžamový deň

Jednodielne pyžamo zo zmesi biobavlny, modalu (TENCEL™)  a elastanu. Vrchná časť má výstrih do V a konce nohavíc sú ozdobené jemnou čipkou po stranách. Odporúčaná cena: 19,99 €.

S PRÍRODNÝM VLÁKNOM

Modalové alebo lyocellové vlákna TENCEL™ sa získavajú z obnoviteľnej suroviny – z dreva. Aby sme zabezpečili, že na výrobu celulózových vlákien pre Tchibo bude použité drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva, používame certifikované modalové a lyocellové vlákna TENCEL™ od LENZING.

Mäkká zmes bavlny

Pohodlné košieľky zo zmesi biobavlny a elastanu. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Ako druhá koža

Pohodlné džersejové nohavice v 7/8 dĺžke perfektne sedia vďaka zmesi biobavlny, modalu (TENCEL™) a elastanu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Zvodná košieľka

Nočná košieľka s posuvnými ramienkami je vyrobená zo zmesi biobavlny, modalu (TENCEL™) a elastanu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Letné pyžamo        

Krátke pánske pyžamo z biobavlny s certifikáciou GOTS je ideálne na teplé letné noci. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Čistá bavlna

Pánske pyžamo z mäkkého materiálu single jersey z čistej bavlny Cotton made in Africa. Odporúčaná cena: 22,99 €.

COTTON MADE IN AFRICA

Iniciatíva Cotton made in Africa podporuje pestovanie bavlny, ktoré je šetrné pre ľudí aj pre životné prostredie. Prispieva tiež k zlepšeniu životných podmienok afrických malopestovateľov a ich rodín.

Dotyk pohodlia

Veľmi pohodlné boxerky zo zmesi biobavlny s certifikáciou GOTS a elastanu (LYCRA®). V balení 5 ks. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Tkaná klasika

Tkané boxerky zo 100 % biobavlny  s certifikáciou GOTS. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Dokonale pohodlné

Nátelníky z kvalitnej, jemne rebrovanej pleteniny z biobavlny s certifikáciou GOTS sú ľahké, priedušné a veľmi príjemné na koži. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

NAJJEMNEJŠÍ MATERIÁL

Jemná rebrová tkanina pletená striedavo hladko a obratko je nádherne mäkká. Vďaka 100 % biobavlne prispieva k ochrane životného prostredia a navyše je vysoko tvarovo stabilná a úžasne príjemná na dotyk.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria