TchiboŽivotný štýl

Rodinný EKO piknik: Udržateľná móda, doplnky a hračky

Zatúžili ste po slnečných lúčoch? Tak potom si stačí zbaliť piknikovú deku a vyraziť na záhradu! Tu nájdete všetko potrebné na strávenie krásneho letného dňa v súlade s prírodou. Môžete sa tešiť na módu v prírodných farbách, udržateľné hračky a množstvo ďalšieho vybavenia!

Kolekciu „Pohodlné cestovanie: Praktické doplnky a móda“ nájdete v predajniach Tchibo od 5. júla 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 6. júla 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 29.5.2021.

Rozkošný detail

Detské džersejové nohavice z biobavlny a s certifikáciou GOTS s lienkou vzadu a dekoratívnymi drevenými gombíkmi vpredu. Odporúčaná cena: 8, 99 €.

Zmestia sa všetci

XL deka na piknik z biobavlny a s certifikáciou GOTS má popruh na pohodlné prenášanie. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Bavlna príjemná na telo

Detské džersejové šaty zo zmesi biobavlny a elastanu, s certifikáciou GOTS.

Odporúčaná cena: 9,99 €.

Naše detské oblečenie s certifikáciou GOTS a s certifikáciou Grüner Knopf neobsahuje žiadne škodlivé látky.

Piknik v zeleni

Detské tričko z biobavlny a s certifikáciou GOTS. V balení 2 ks – zelené s bielym vzorom a svetlomodré. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Tekuté vitamíny so sebou

Tri opakovateľne použiteľné vrecúška bez BPA na smoothie so širokým otvorom, ktorý sa ľahko čistí. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Ideálne pre najmenších

Dávkovacie poháriky na servírovanie, udržiavanie čerstvosti a zmrazovanie. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Letné maškrtenie

Vykrajovačky na ovocie a zeleninu – takto podávaným vitamínom deti neodolajú! V balení 8 ks z ušľachtilej ocele so silikónovým krytom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

EKO na cestách

Cestovná termonádoba s dvojplášťovou izoláciou a veľkým otvorom. Súčasťou balenia je aj lyžica. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pekne v chlade

Chladiaca taška s priehradkou na fľaše, vonkajší materiál biobavlna. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Slnko? Nevadí!

Chladiaci košík s recyklovaným polyesterom sa dá prakticky a úsporne zložiť. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria