TchiboŽivotný štýl

Romantická bielizeň na deň i noc: Kúsky, ktoré si zamilujete

Jar je tu – a s ňou nežné farby, romantická čipka a neuveriteľne príjemný pocit pri nosení – teda presne to, čo tak milujeme! Objavte novú kolekciu Tchibo s dennou aj nočnou dámskou bielizňou. A zažijete absolútne okúzľujúci pocit na vlastnej koži.

Kolekciu „Romantická bielizeň na deň i noc: Kúsky, ktoré si zamilujete“ nájdete v predajniach Tchibo od 29. marca 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 30. marca 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 23.3.2021.

Nežná ako vy

Mäkká podprsenka zo zmesového materiálu s polyamidom a elastanom, sivá alebo krémovo biela. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Zladené

Čipkové nohavičky s vysokým pásom, sivé alebo krémovo biele. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Nádherne ženské

Body so zónami zo silnej sieťoviny, bez kostíc a vystuženia košíčkov. V bielej farbe exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Okúzľujúca ružová

Podprsenka s kosticami a čipkou bez vystuženia košíčkov. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Jemne zmyselné

Nohavičky s čipkou vo farbe sivej, krémovo bielej alebo ružovej. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Bezšvové spracovanie

Bezšvová podprsenka s čipkou, zmes polyamidu (TACTEL™) a elastan. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Ani o nich neviete

Bezšvové nohavičky dostanete exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Sny s pocitom luxusu

Perkálová posteľná bielizeň zo 100 % biobavlny, so zipsom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

So saténom a čipkou

Nočná košeľa zo zmesi biobavlny, modalu (TENCEL™) a elastanu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Hebká elegancia

Saténové pyžamo ležérneho strihu s elastickým pásom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Tiež milujete ten ušľachtilý dotyk saténu? Tento jemne splývavý materiál s nežným leskom je za teplých nocí krásne ľahký a vzdušný. A vy sa ráno, keď zazvoní budík, prebudíte nádherne uvoľnená a oddýchnutá.

Ten príjemný pocit na pokožke!

Saténová košieľka s posuvnými ramienkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 22,99 €.

Doma štýlovo…

Mikina s kapucňou zo zmesi modalu (TENCEL™), polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 22,99 €.

…a pohodlne

Nohavice zo zmesi modalu (TENCEL™), polyesteru a elastanu (LYCRA®) s elastickým pásom a šnúrkou na úpravu obvodu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Prečo TENCEL™?

Modalové alebo lyocelové vlákna TENCEL™ sa získavajú z obnoviteľnej suroviny – z dreva. Aby sme zaistili, že na výrobu celulózových vlákien pre Tchibo bude použité drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva, používame vlákna TENCEL™ od LENZING.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria