TchiboŽivotný štýl

Spálňa snov: Bielizeň a pyžamá pre najlepší spánok

Kvalitný spánok je nesmierne dôležitý a preto Tchibo tento týždeň okrem hebkej posteľnej bielizne stavilo aj na nápady, ktoré uľahčujú zaspávanie, na upokojujúce večerné rituály a tiež na produkty pre príjemnú, uvoľnenú noc. Ekologicky šetrné kolekcie Tchibo z biobavlny a recyklovaných materiálov určite potešia každého, kto okrem príjemného spánku myslí aj na udržateľnosť. Pre lepší spánok a pre dobrý pocit!

Kolekciu „Spálňa snov: Bielizeň a pyžamá pre najlepší spánok“ nájdete v predajniach Tchibo od 26. októbra alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 27. októbra 2020. Pre držiteľov TchiboCard je dostupná online už od 20.10.2020.

Spálňa snov

Bavlnená posteľná bielizeň „Jemný flanel“ so zipsom, certifikovaná podľa GOTS, je zo 100 % biobavlny. Štandardná veľkosť – 1 obliečka na vankúš cca 90 x 70 cm, 1 obliečka na paplón cca 140 x 200 cm. Odporúčaná cena: 27,99 €. Na dvojlôžko – 2 obliečky na vankúš, každý cca 90 x 70 cm, 1 obliečka na paplón cca 200 x 200 cm. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Absolútne uvoľnenie

Hrejivý vankúšik na ramená s poťahom zo 100 % biobavlny a vatovaním zo 100 % recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 14,99 €. Relaxačný vankúšik, naplnený guľôčkami, ktoré sa prispôsobia každému pohybu, je z 83 % polyamid, 17 % elastan, bočné diely 100 % polyester (mikrovlákno). Dĺžka cca 29 cm. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Príjemná hebkosť

Zamatovo hebká dekoračná umelá kožušina, 100 % polyester, má rozmery cca 65 x 92 cm. Odporúčaná cena: 29,99 €. Porcelánová šálka na čaj s kvalitným vzorom akvarelovej maľby so zlatým dekorom má objem cca 400 ml. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Či už harmančekový, mätový, baldriánový alebo čaj z citrónovej trávy – jedna šálka pred spaním zahreje a navodí pocit pohody.

Miesto na oddych

Svetelný záves s LED s 8 prísavkami na upevnenie a pevne zabudovanými LED s teplou bielou farbou svetla a funkciou časovača je vhodný do vnútorných aj vonkajších priestorov. Šírka cca 120 cm, dĺžka každého závesu cca 110 cm. Odporúčaná cena: 24,99 €. Štruktúrované obliečky so zipsom sú zo 100 % recyklovaného polyesteru (mikrovlákna). Štandardná veľkosť – 1 obliečka na vankúš cca 90 x 70 cm, 1 obliečka na paplón cca 140 x 200 cm. Odporúčaná cena: 29,99 €. Na dvojlôžko – 2 obliečky na vankúš, každý cca 90 x 70 cm, 1 obliečka na paplón cca 200 x 200 cm. Odporúčaná cena: 32,99 €.

Nádherná relaxácia

Uvoľnenie prinesie balzam pre pokojný spánok s výťažkom z eukalyptu, pomaranča a z aloe vera, aj s ošetrujúcim olivovým a mandľovým olejom. Objem 50 ml. Odporúčaná cena: 7,99 €.  Príjemnú atmosféru navodia sviečky z pravého vosku s LED a s časovačom. Tri pevne zabudované LED s teplým bielym svetlom dokonale napodobňujú mihotanie plamienka. V balení 2 ks, výška cca 13 cm a 10 cm.  Odporúčaná cena: 11,99 €.

Rozmaznávajte sa!

  • Rozmaznávajte všetky svoje zmysly balzamom pre pokojný spánok:
  • Pred spaním si naneste balzam na čelo alebo na iné body, kde je výrazne cítiť tep srdca.
  • Aloe vera a oleje v balzame môžu mať ošetrujúci účinok a ráno po prebudení zaistia svieži vzhľad.
  • Levanduľa, pomaranč a eukalyptus uvoľnia éterické oleje a prispievajú tak k relaxácii a vnútornej rovnováhe.

Vďaka tomu vám už nič nestojí v ceste za príjemným zaspávaním a uvoľňujúcim spánkom!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria