TchiboŽivotný štýl

Spokojná v každom veku: Doplnky pre váš bezstarostný deň

Viac slobody, viac pokoja, viac času na skutočne dôležité veci. Je potrebné vnímať to pozitívne: stredný vek prináša množstvo krásneho. Vrásky? No a čo? So správnymi pomôckami sa dá starnúť nádherne uvoľnene. Užite si každý okamih!

Kolekciu „Spokojná v každom veku: Doplnky pre váš bezstarostný deň“ nájdete v predajniach Tchibo od 26. júla 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 27. júla 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 20.7.2021.

Chladivé aj hrejivé

Gélové obklady sú ideálne na oči a viečka. Dajú sa používať ako chladivé, aj ako hrejivé. Odporúčaná cena: 8, 99 €.

Expresný lifting viečok

Páska na povisnuté očné viečka s 300 priehľadnými silikónovými náplasťami a pinzetou na aplikáciu. Odporúčaná cena: 7,99 €.

V sprche pohodlne

Pás na umývanie chrbta so silikónovými výbežkami pomáha pri nanášaní sprchového gélu alebo peelingu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Jemná masáž pleti

Kozmetický valček na tvár môže prispieť k jej lepšiemu prekrveniu a vstrebávaniu ošetrujúcich prípravkov. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Vyčistí okuliare aj šperky

Ultrazvukový čistič so sitkom dokonale vyčistí šperky, okuliare, mince, ale aj zubný strojček alebo zubnú náhradu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

V rovnováhe

Balančná podložka pre balančné, koordinačné a pohybové cvičenia s protišmykovou úpravou. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 21,99 €.

Protišmyková

Podložka na jogu z vysoko elastického materiálu a s protišmykovou úpravou optimálne tlmí nárazy. Rozmery cca 60 x 170 cm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Malá posilňovňa

S obručou na pilates si intenzívne precvičíte svaly pŕs, nôh aj chrbta. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Precvičia celé telo

Sada posilňovacích expanderov na posilňovanie celého tela obsahuje expandery v troch dĺžkach. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Celulitídu vezmú útokom

Masážny valček, loptička a 2 silikónové banky pomáhajú so stimuláciou pokožky a tým sa môžu podieľať na vašom boji s celulitídou. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Príjemné na telo

Tri topy zo zmesi biobavlny a elastanu sú vhodné na cvičenie aj na bežné nosenie. V balení 3 kusy – tmavomodrý, svetlomodrý a biely. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Chladenie na zápästie

Chladiace manžety na zápästia zmiernia horúčavy vonku a môžu prispieť aj k zmierneniu návalov tepla. V balení 2 kusy. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria