Spolu silnejší: Športové vybavenie pre ňu i pre neho

S kolekciou Tchibo budete držať krok s módou a dokonca s ňou môžete aj bežať. Tieto športové outfity oceníte, aj keď sa rozhodnete pre bežecký závod v meste. A najlepšie na tom je, že vďaka recyklovaným vláknam je jedno, kto dobehne rýchlejšie. Pretože vyhráte tak či tak.

Kolekciu „Spolu silnejší: Športové vybavenie pre ňu i pre neho“ nájdete v predajniach Tchibo od 21. marca 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 22. marca 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 15.03.2022.

Funkčná bunda

Vetruvzdorná funkčná bunda z recyklovaného polyesteru a s reflexnými prvkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Šortky s elastanom

Športové šortky s malým vreckom na vnútornej strane. Odporúčaná cena: 17,99 €.  

Kompresné podkolienky

Športové kompresné podkolienky z recyklovaného materiálu so stupňovanou kompresiou pre väčšie pohodlie. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Tričko na rôzne športy    

Športové tričko ležérneho strihu dobre prepúšťa vzduch. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pohodlné

Bežecké legíny »Power« s obzvlášť vysokým pásom pre maximálne pohodlie pri pohybe. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Majte všetko poruke

Bežecký opasok na smartfón s dvoma priehradkami na zips. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Aby slnko nesvietilo do očí

Unisex športovú šiltovku môže nosiť ona aj on. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Rukavice na fitness

Fitness rukavice s polstrovanými dlaňami znižujú tvorbu pľuzgierov. Vyrobené z recyklovaného materiálu prispievajú k udržateľnosti životného prostredia. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Funkčné tričko

Funkčné tričko je priedušné a dobre odvádza pot a tým vás chráni pred prechladnutím. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Funkčné tepláky

Absolútne pohodlné funkčné nohavice len tak ľahko neprepotíte. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Uvoľnite sa!

Masážny prístroj so 6 rôznymi nástavcami a s 3 stupňami intenzity vám poslúži nielen na uvoľnenie po športe. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Športovať sa dá kdekoľvek

Posilňovacia guma z prírodného latexu s odporom 15 kg je robustná a odolná. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Pre domáce fitness

S fitness činkou zlepšujete silu a vytrvalosť. Táto z Tchibo má cca 8 kg a plagát s návodom na efektívne cvičenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Medicinbal  

Posilňovacia lopta precvičí celé telo a zlepší svalový tonus. Je z robustnej gumy, s priemerom cca 23 cm a váži cca 3 kg. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Neprefúka vás

Vetruvzdorná cyklistická funkčná bunda z recyklovaného polyesteru je odolná vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria