Sviatočná elegancia: Dámska móda na nadchádzajúce dni

Prichádza zima – a s ňou veľa nových obľúbených outfitov. Štýlové kombinácie s hebkými čiapkami a šálmi, módnymi kabelkami a trblietavými doplnkami. Objavte aj výrobky z kvalitnej koženky vyrobené na vodnej báze, bez ktorých sa túto sezónu určite nezaobídete. A iste v tejto kolekcii Tchibo nájdete aj perfektný darček pre niekoho z vašich blízkych!

Kolekciu „Sviatočná elegancia: Dámska móda na nadchádzajúce dni“ nájdete v predajniach Tchibo od 15. novembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 16. novembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 9.11.2021.

Hrejivý doplnok

Pletená čiapka s vrkočovým vzorom a s recyklovaným materiálom a  hrejivou fleecovou podšívkou. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Keď je vonku chladno

Hebký kabát s podšívkou a s tenkými ramennými vypchávkami, zo zmesi polyamidu a recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Jemná pletenina tiež zahreje

Sveter z jemnej pleteniny s ažúrovým vzorom s prírodným vláknom, zo zmesi viskózy (od Lenzing) a recyklovaného polyamidu. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pohodlné nosenie

Strečové úzke nohavice zo zmesi viskózy (od Lenzing), polyamidu a elastanu, dĺžka po členky. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Zažiaria kdekoľvek

Kožené topánky spracované bez chrómu, s textilnou podšívkou z recyklovaného materiálu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Kam so šperkami?

Elegantná šperkovnica z koženky vyrobenej na vodnej báze. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Krásne a zvodné

Čipkované body bez kostíc a vystuženia košíčkov, zo zmesi polyamidu a elastanu. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Elegantná čierna

Teplákové šaty s volánom z viskózy (od Lenzing), polyesteru a elastanu. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Skvelý doplnok

Klobúk Bucket Hat z recyklovaného materiálu, jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Dokonalý look

Kožený opasok spracovaný bez chrómu. V dekoratívnom darčekovom balení. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Módny krokodílí vzhľad

Kabelka z koženky vyrobenej na vodnej báze. Odnímateľný popruh na prenášanie. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Perfektný vzhľad

Nepriehľadné pančuchové nohavice s pohodlným pásom, ultra matné, 80 DEN, v balení 2 páry. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Praktické na ovládanie mobilu

Rukavice s recyklovaným materiálom. Aplikácia na palci a ukazováku na ovládanie dotykového displeja. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria