TchiboŽivotný štýl

Takto chutí jeseň: Varenie a stolovanie v najfarebnejšom ročnom období

Milujete tekvicu, mrkvu a podobne? Potom prišla vaša chvíľa! Veľa regionálnych druhov ovocia a zeleniny má práve teraz sezónu a čaká na to, kým ich v kuchyni premeníte na lahodné pokrmy. Všetko, čo k tomu potrebujete, je kvalitný riad, skvelé nápady na pečenie chleba a oveľa viac – to všetko nájdete v Tchibo.

Kolekciu „Takto chutí jeseň: Varenie a stolovanie v najfarebnejšom ročnom období“ nájdete v predajniach Tchibo od 20. septembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 21. septembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 14.9.2021.

Veľká porcia

XL pekáč z ušľachtilej ocele s roštom s objemom cca 9 l má kvalitný nepriľnavý povrch GREBLON® B2 a rošt z ušľachtilej ocele. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39, 99 €.

Vždy chránená

Kuchynská zástera zo zmesi ľanu a biobavlny. Rozmer cca 60 x 85 cm. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na kapustu

Kameninový hrniec MS s pokrievkou a dvoma závažiami s objemom cca 10 l má obzvlášť široký žliabok na vodu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Drevený tĺčik na kapustu alebo štuchanie zemiakov z olejovaného dubového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Praktické

Silikónové podložky na pečenie, v balení 4 ks: 2x štvorcová, 2x obdĺžniková. Odporúčaná cena: 10,99 €.  

Rýchle odmerky

Dávkovacie lopatky z ušľachtilej ocele, v balení 3 ks: cca 60 ml, 40 ml a 20 ml. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Pekáč plný zážitkov

Liatinový pekáč zo smaltovanej liatiny, objem cca 4,5 l, vo farbe krémovej alebo zelenej. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Dokonalé koláče

Guličky na pečenie z kvalitnej kameniny zabraňujú tvorbe bublín a zmršteniu cesta. Opakovane použiteľné. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Namiesto váhy

Odmerky z odolného borokremičitého skla. Vhodné aj na horúce tekutiny. V balení 2 ks s využiteľným objemom cca 500 ml a 125 ml. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Domáci je najlepší

Ošatka na kysnutie chleba z prírodného pedigu  na bochníky od 700 g až do 1 500 g. Vrátane bavlnenej utierky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Látka pre čerstvosť

Ľanový obrúsok na zeleninu s dlhou životnosťou, cca 57 x 51 cm Odporúčaná cena: 10,99 €.

Zapekáme!

Zapekacie misky z glazovanej kameniny, v balení 4 ks, každá cca 150 ml. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Bavlna namiesto fólie

Látkové kryty na misky z biobavlny –  priedušná alternatíva k potravinovej fólii. V balení 3 ks, priemer cca 36 cm, 23 cm a 13 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria