V perfektnej kondícii: Šport v chladnom období

Jeseň je v tej najlepšej forme! A s novou športovou kolekciou Tchibo na tréning doma či v prírode môžete docieliť skvelú formu aj vy. Vyberte si z ponuky funkčného oblečenia, praktického športového vybavenia a cyklistických potrieb a vydajte sa s nadšením do posilňovne alebo na ďalšiu cyklistickú túru s priateľmi!

Kolekciu „V perfektnej kondícii: Šport v chladnom období“ nájdete v predajniach Tchibo od 11. októbra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 12. októbra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 5.10.2021.

Funčnosť v každom okamihu

Funkčné tričko s dlhým rukávom s úpravou DryActive Plus a reflexnými prvkami, zmes polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Ako druhá koža

Športové legíny s úpravou DryActive Plus a reflexným pásikom, zmes polyesteru a elastanu (Creora®). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Blikanie pre bezpečnosť

Bežecká ľadvinka na smartfón s LED bliká pri každom kroku. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Vlasy viac nelietajú

Vetruvzdorná čelenka s reflexnými dizajnovými prvkami. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Do každého počasia

Bezšvové funkčné tričko s kapucňou,  s úpravou DryActive Plus. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Cvičte aj doma                                                                                  

Balančná podložka môže podporovať motoriku, kondíciu, koordináciu, silu a rovnováhu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Oblečte si farby

Športové legíny s úpravou DryActive Plus zo zmesi polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Stvorená na športovú záťaž

Odolná a priedušná športová podprsenka so zipsom na prednej strane zo zmesi polyamidu (Tactel®) a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Na bicykel v každom počasí

Cyklistický termodres s úpravou DryActive Plus z

z recyklovaného materiálu – zmes recyklovaného polyesteru a elastanu (LYCRA®). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Pohodlne aj na dlhých trasách

Pánske cyklistické nohavice s ergonomicky tvarovanou cyklistickou vložkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ani batoh nezmokne

Nepremokavý ochranný návlek na batoh s PU povrchovou úpravou a reflexnými prvkami. Vhodný na batohy s objemom 15 až 30 litrov. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Aj hlava je v suchu

Nepremokavý návlek na cyklistickú prilbu s reflexnými prvkami. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Pre ešte väčšiu bezpečnosť

Reflexné nálepky na bicykel odolné proti poveternostným podmienkam. V balení 16 ks nálepiek – 6 tvarov a veľkostí. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pohodlie začína na koži

Športové boxerky s úpravou DryActive Plus. Elastické švy flatlock na prednej a zadnej strane. Odporúčaná cena:14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria