TchiboŽivotný štýl

Veľkonočné pečenie: Ako na dobroty na najveselšie sviatky roku

Čo vás na Veľkej noci baví najviac? Pečenie, posedenie s priateľmi, ručné práce alebo hľadanie veľkonočných vajíčok s celou rodinou? Samozrejme, že sa nemôžeme vzdať žiadnej z týchto radostí! Preto budú tohtoročné veľkonočné sviatky s  najrôznejšími pomôckami na pečenie a sviatočnými dekoráciami v prírodných pastelových farbách z Tchibo obzvlášť lahodné a kreatívne. A pre najmenších sú tu roztomilé darčeky a pestrofarebné potreby na ručné práce a majstrovanie, ktoré im rozžiaria oči.

Kolekciu „Veľkonočné pečenie: Ako na dobroty na najveselšie sviatky roku“ nájdete v predajniach Tchibo od 15. marca 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 16. marca 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 9.3.2021.

Išli vajíčka na vandrovku

Veľkonočná kreatívna sada na výrobu figúrok z 5 vyfúknutých vajíčok. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Na výslužku

Obrázok, na ktorom je vnútri, biele

Automaticky generovaný popisDva veľkonočné košíčky v tvare chutných zajačikov. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pre šibačov aj hľadačov

Dve darčekové vrecúška z biobavlny. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Domček alebo stan?

Hrací stan „Záhradný domček“ z kvalitného stanového materiálu s oknami, dverami a markízou. Odporúčaná cena: 62,95 €.

Elegantné

Nálepky na vajíčka so zlatými detailmi. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Extra vysoká

Forma na pečenie z ušľachtilej ocele, výškou až 15 cm a nastaviteľným priemerom cca 16 – 30 cm. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Nádherne dekoratívne

Silikónová podložka na pečenie a zavinovanie rolád dodá zákusku krásny vzhľad.  Odporúčaná cena: 10,99 €.

Chutná krása

Silikónová forma na bábovku v tvare ruže. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Zachová chuť a sviežosť

Ručne vyrábaný servírovací podnos z krištáľového skla s poklopom s vlnkovanou štruktúrou. Dostanete exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Roztomilé prestieranie

Štyri dezertné tanieriky z akostného porcelánu so zlatou dekoráciou. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Zostanú dlho teplé

Štyri ohrievače na vajíčka, základný materiál z biobavlny. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Lékué OVO

Dve formy na varenie vajec: 1 cylindrická a 1 hranatá.  Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria